Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti önem taşıyan bir konudur. Eğer bu konu hakkında titiz davranmazsanız ciddi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Su kaçağı tespiti ile tesisatınızdaki en ufak sızıntıyı bile engelleyebilirsiniz. Bu sayede faturalarınızda ciddi düşüşler elde edebilirsiniz. Buna ek olarak kaçak tespiti sayesinde su baskınlarının ve duvarlarda oluşabilecek göçüklerin de önüne geçmeniz mümkündür. Firmamız uzman kadrosu ve son teknolojiye sahip donanımları ile su kaçağı tespiti alanında hizmet veriyor. Siz de kaliteli bir hizmet işin firmamızdan destek alabilirsiniz.

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Yöntemler

Eğer Adalar su kaçağı tespiti hizmeti almak istiyorsanız öncelikle yöntemleri de öğrenmeniz gerekiyor. Bu sayede alacağınız hizmeti daha iyi algılar ve ona göre şekillendirebilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan son teknoloji kameralı cihazlar kaçak tespitinde kullanılan önemli ekipmanlardan sadece birisidir. Kameralı sistemler ile borunun içerisi detaylı bir şekilde incelenir. Bu incelemenin ardından tesisatın kaçağa neden olan noktası tespit edilir. Sonrasında ise müdahale yapılır. Daha küçük kaçaklar için ise sonar sistemlerimiz mevcuttur. Sese dayalı olarak çalışan bu sistemler dışarıdaki farklı seslerin seviyesini en aza indirir. Sonucunda ise dalgalanmaları ve su sızıntılarını anlamanıza imkân verir. Su sesindeki farklılığın oluştuğu noktada kaçak vardır denilebilir. Neme dayalı cihazlar da firmamız bünyesinde yer alıyor. Bu cihazların avantajı ise duvarda biriken ve gözle görülmeyen su sızıntılarını, nemi tespit etmesidir. Bahsi geçen cihazlar ile de kısa sürede hızlı bir kaçak tespiti yapılabilir.

Su Kaçağı Tespiti Neden Çok Önemlidir?

Su kaçağı tespiti öncelikle faturalar için oldukça önemlidir. Su tesisatınızda oluşan istenmedik bir kaçak yüksek faturalar ödemenize neden olabilir. Hafif sızıntı şeklinde olan kaçaklar belli de olmadığı için yüksek faturaların nedenini anlamanız zor olabilir. Bu gibi bir durumunuz varsa ve son aylarda faturanızda artışlar varsa siz de kaçak tespiti hizmeti alabilirsiniz. Adalar su kaçağı tespiti hizmeti ile kısa sürede ekiplerimiz adresinize gelecektir. Son teknoloji cihazlara sahip ve işinde uzman olan ekibimiz kaçağınızı 30 dakika gibi kısa sürelerde tespit ederek müdahale edecektir. Bu sayede hem faturalarınız düşecek hem de istenmeyen su baskınları gibi durumlar önlenecektir.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.