Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Servisi

Duvar, zemin ve tavanlarda meydana gelen damlama ve sızma olayları zaman zaman herkesin başına gelebilir. Tesisat borularının zamanla deforme olması sonucu ortaya çıkan bu sorunları dert etmeyin. Bu gibi sorunların üstesinden kolayca gelmek için firmamızdan servis hizmeti talep edebilirsiniz.

 

0553 690 90 67 WhatsApp'tan Yaz

HANGİ CİHAZLARI KULLANIYORUZ ?

Her firmada olduğu üzere kullanılan cihazlar birebir aynı olup herhangi bir üstünlüğü yoktur. Cihazların tamamı su kaçağını bulmak için üretilmiştir. Birazda kullandığımız cihazlar hakkında bilgi vereyim.

Akustik Dinleme Cihazları

Cihazın teknik bilgisi bir yana bu cihaz gerçekten su kaçağını bulmak için en faydalı cihazdır. Bu mükemmel cihaz su tesisat borularında meydana gelen arızaları (patlama,kırılma vb.) yakın dinleme yaparak bulmayı sağlar. Genellikle su tesisat borularına basınçlı su vererek sızıntı tespiti yapılır. Yani aslında bu cihaz gerçekten başarılı bir icattır.

Gider Görüntüleme Kamerası

Tüketilen suyun geçtiği gider borularının içerisini görebilmeyi sağlayan bu cihaz, doktorların kullandığı endoskopi cihazlarının tesisat için üretilmiş olan ürünüdür. Bizler tesisatın içerisine bu cihazı yollayarak içeride meydana gelen hasarın boyutunu görürüz. Gider boruları için kullanılan kameraların dışında hiç bir cihaz gider borularında ki hasarı tespit edemez.

Termal Kameralar (Isı Kameraları)

Askeri teknolojiden ilham alınarak tesisat teknolojisine ayak uydurulan sıcaklık algılayıcı bir cihazdır. Yüksek çözünürlüğe sahip olan termal cihazlar için su kaçağını bulmak çok zor değildir. Fakat her termal kamerada gerçeklik payı azda olsa yanıltmaktadır. Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra bulunan nokta dinleme cihazı ile kontrol edildikten sonra kırılır.

Su Kaçağının Zararları

Sonraya bırakılan ve önemsenmeyen su kaçağının başınıza büyük sorunlar açabilir. Binaların bodrum katlarında veya zemin katlarında duvar kısımlarında ki kabarmalara genelde çoğu birey önem vermez. Fakat başladığı günden itibaren müdahale edilmez ise ileriye dönük evin komple duvarlarında izlere ve dökülmelere neden olur. Aynı zamanda rutubet ve nemli bir ortamı da beraberinde getirir. Bir diğer büyük risk olarak ise binanın temelini aşındırarak demirlerin paslanmasına, sonra çürüyerek çözünmesine kadar neden olabilir. Tavandan damlama yoluyla sızan sızan su kaçakları oldukça rahatsız edici olduğundan hemen müdahalesi yaptırılmak istenir. Hiçbir çalışma yapılmaz ise 7 gün süre zarfında akan kısımın tavanını tamamen kaplayacaktır. Buda ekstra masraflar ödemenize neden olacaktır.

Su kaçağı yaptırmak için servet ödemeyin. Sizlere arızanın noktasını bularak maliyeti en aza indirmeyi sağlıyoruz. Sıradan bir tesisatçı çağırdığınızda orası, burası diye diye evinizde irili ufaklı çukurlar açarak evinizi köstebek yuvasına çevirir. Kaçağı bulana dek kıra kıra evde ne parke ne fayans bırakacak üstelik bunların tamirat masraflarını faturanıza ekleyerek size kabarık bir hesap ödetecektir. İşte tam burada durun, size uygun fiyata geniş kapsamlı hizmet sağlayabilecek kurumsal bir firma su kaçağı bulma servisi lazım olacaktır. 0553 690 90 67 numaralı iletişim numaramız dan size uygun teklifleri ve randevu kaydınızı oluşturmak için hemen arayın. Günün her saati her bölgeye kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Kırmadan su sızdıran noktayı bularak borunun tamirini yapıyoruz.

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.