Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tıkalı Gider Açma

Konut ve işyerlerinde kullanılan tuvalet, lavabo ve küvetlerde ki suların kanalizasyon sistemine yollandığı borular vardır. Bu borulara gider borusu denir. Bu borularda zaman zaman çeşitli nedenlerle tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Gider açma işlemleri günümüzde en son teknolojilerle geliştirilmiş cihazlarla yapılmaktadır. Bu cihazlar, gider borularını kırmadan açmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi sorunlarda görüntüleme cihazları kullanan uman ekipler, sorunun kaynağını kısa bir süre içinde tespit etmektedir. Profesyonel ekipler, cihazın elde ettiği görüntüleri bilgisayar ekranında değerlendirmekte, buna göre de açma yöntemini belirlemektedir.

0212 690 90 69  0216 610 06 16

Tıkalı gider açma işlemi nasıl yapılır?

Tıkalı giderler kimi zaman yüksek basınçlı su jeti ile, kimi zaman robot tıkanıklık açma cihazı ile, kimi zaman da yıkama makineleri ile açılır. Sabun ve yüksek basınçlı su karşısında direnç gösteremeyecek özellikteki cisimlerden oluşan tıkanıklıklar, yüksek basınçlı su jeti ile açılmaktadır. Eğer cisim katıysa bu kez de devreye robot tıkanıklık açma cihazı girmektedir. Bu cihazla tıkanıklığı neren olan cisim ya parçalanarak yok edilmekte, ya da çekip dışarı çıkartılarak sorun giderilmektedir. Hangi yöntem uygulanırsa uygulansın işlemin sonunda gider borusu yıkama makinesi ile yıkanmaktadır.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.