Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

İletişim 0212 515 90 35

Kimyasalsız Petek Temizliği

Önemli Bilgilendirme: Kimyasallar ile yapılan petek temizleme işlemi sonrasında, kombi veya tesisat borularında arızalar meydana gelir. Kimyasal içeren solüsyonlar sistemin içerisinde zayıflayan noktaların çözülmesine yani erimesine neden olur. Sıcaklığında etkisi ile bir anda ortaya kötü sonuçlar çıkabilir. Beklenmedik anlar meydana gelmesin ve paranız boşuna gitmesin. Kimyasalsız petek temizliği hem avantalı hemde zararsızdır.

Zararsız Petek Temizliği

Petek temizliği denince akla gelen ilk şey peteklerin suyunu boşaltmaktır. İşlem aslında tam olarak budur, fakat bu işlem profesyonel cihazlar ile yapılmalıdır. Petek temizleme cihazları ile yapılan temizlik doğru olanıdır. Petek temizliği tıkanmış,ısıtmayan yada az ısınan peteklere yapılan bir işlemdir. Bu işlemin en doğru olanı kimyasalsız petek temizliğidir. Kombi ve kalorifer sistemine zarar vermeyen petek temizliği işlemi, kimyasallar konulmadan da farklı sistemlerle temizlenebilir. Peteklerin altında biriken çamurlaşmış madde devir daim işlemini yavaşlatarak ısınmaya engel olur. Firmamız ilk günden bu güne kadar kimyasal kullanmadan 15.000 haneyi ısıtmış ve hiç bir şikayet almamıştır. İnternet kullanıcısı olarak petek temizleme şikayetleri yazarak bunu doğrulayabilirsiniz. Bizimle ısınan evlerde bizi tercih edenlerde halinden memnun. İşimizi severek yapıyor, işimizin ve sözümüzün arkasında duruyoruz.

[supsystic-price-table id=8]

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.