Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Yer Süzgeci Tıkanıklığı

Banyo için yer süzgeci oldukça önemli bir noktadır. Yer süzgeci sayesinde banyo yıkandığı takdirde rahatlıkla su yüzeyden uzaklaştırılabilir. Duşa kabin veya küvet gibi duş alınan yerlerden taşan sular da aynı şekilde banyodaki yer süzgeci ile pis su tesisatına gönderilir. Burada oluşabilecek en ufak tıkanıklık ciddi sorunlara yol açacaktır. Banyodaki su sızıntıları ve taşkınları bu giderden pis su tesisatına rahatlıkla geçemeyecek, sonrasında ise banyonuz sular altında kalacaktır. Siz de bu sorunları yaşamak istemiyorsanız yer süzgeci tıkanıklığı giderme hizmeti alabilirsiniz. Her türlü tıkanıklığa profesyonel çözümler üreten firmamız bu tıkanıklığı da dakikalar içinde giderecektir. 

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Yer Süzgeci Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Gidermek için farklı birçok metot vardır. Profesyonel hizmet aldığınız takdirde öncelikle tesisatınıza ilaçlı yöntemler uygulanır. Bu yöntemler ile tesisatınızı açmak mümkündür. Eğer yer süzgeci tıkanıklığı çok yüksek boyutlarda değilse bu durumda tıkanıklık giderilebilir. Fakat daha yüksek olan tıkanıklıklar için robotlu cihazlar şarttır. Robotlu cihazlar ile dakikalar içinde tıkanıklığı gidermek mümkündür. Ayrıca evde bazı yöntemler ile de tıkanıklığı giderebilirsiniz. Bu yöntemler de çok ağır olmayan tıkanıklar da işe yaramaktadır.

Evde Basit Yöntemler İle Tıkanıklık Giderme

Sivri uçlu bir takım tornavida veya tel ile tıkanıklık gidermek mümkündür. Fakat bunlar sadece belirli düzeydeki tıkanıklıklar için yeterli olmaktadır. Daha ciddi tıkanıklıklar için daha ciddi çözümler gerekecektir. Ayrıca bahsi geçen yöntemler ile tıkanıklığı gidermeye çalışırken tesisatı delebilirsiniz. Bu ise beraberinde kaçakları getirir ve ek masrafların ortaya çıkmasına neden olur. Siz de bahsi geçen sorunu yaşamak istemiyorsanız profesyonel destek alabilirsiniz. Marketlerde alabileceğiniz bazı tuvalet ve lavabo açıcılar ile de yer süzgeci tıkanıklığı giderilebilir. Fakat bu da risklidir. Alınan ürünün tesisata zarar vermesi gibi durumlar söz konusudur.

Profesyonel Destek Alabilirsiniz

Eğer siz de bahsedilen sorunları yaşamak istemiyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelecek ve sorunu giderecektir. Özel cihazlarımız sayesinde problem ortadan kaldırılıyor. Kalıcı çözüm elde etmeniz sağlanıyor. Ayrıca tesisatınıza da en ufak zarar dahi verilmiyor. Bu işlem oldukça güvenli ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.