Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Virax Tuvalet Pompası

Tuvalet tıkanıklıkları birçok dairenin yaşadığı sorunların başında geliyor. Zamanla eskiyen tesisat tıkanıklıklara yol açabilmektedir. Bu tıkanıklıklara yol açan ise tesisatın eskimesi değildir. Zamanla tesisat içinde biriken yabancı maddelerdir. Tuvalete atılan kâğıtlar, poşet ve naylon türevleri zamanla tesisat içinde birikme yapar. Ayrıca normal gider tarafından çekilebilecek olan atıklar da bir süre sonra birikmeye, katılaşmaya başlar. Sonucunda ise tuvalet tıkanacaktır. Tuvalet tıkanıklığını gidermek için farklı birçok yöntem mevcuttur. Evde yapılabilecek bazı yöntemler ile tıkanıklıklar giderilebilir. Bu yöntemlerden birisi de Virax tuvalet pompası ile tıkanıklık gidermedir. Siz de bu pompa yardımıyla tıkanıklığı giderebilirsiniz. Fakat her tıkanıklık için etkili olacağı konusunda da kesin konuşmamak gerekiyor. Katı bir cismin neden olduğu tıkanıklıklar için farklı metotlar şarttır.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Virax Tuvalet Pompası Çalışma Prensibi

Tuvalet pompaları genel olarak emme basma hareket yapma prensibi ile çalışır. Bu emme basma hareketi esnasında oluşan basınç, tuvalet giderindeki sıkışan veya tıkanıklığa yol açan parçaların hareketlenmesini sağlayacaktır. Bu ilk hareket ise, tuvalete yüksek oranda su dökülmesi halinde tesisattaki tıkanıklığın giderilmesine imkân verebilir. Virax tuvalet pompası da bu prensibe göre çalışır. Fakat normal tuvalet pompalarına göre daha tekniktir. Biraz da geliştirilmiştir. Emme basma hareketi daha güçlü olduğu için sonuç almak daha kesindir.

Virax Tuvalet Pompası Fiyatları

Fiyat konusunda farklı fiyatlarda aynı ürüne ulaşmak mümkündür. Fakat normal pompalara göre daha pahalı olma ihtimali de vardır. Buna karşılık daha etkili olduğu söylenebilir. Siz de tuvalet tıkanıklığınızı evde kendi yöntemleriniz ile halletmek istiyorsanız Virax tuvalet pompası ile sonuca ulaşabilirsiniz. Bu yöntemleri denediğiniz halde tıkanıklığınızı gideremiyorsanız bu durumda profesyonel destek almanız gerekiyor. Firmamızın yetkili servisleri sizlere en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir çaba sarf ediyor. Siz de en yakın yetkili servisimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Servis kaydı oluşturduğunuz takdirde ekiplerimiz adresinize gelecektir. Robotlu ve özel olan cihazlarımız ile tıkanıklığı gideriyoruz. Sizlere kaliteli, çekişi yüksek bir tesisata kavuşma imkânı veriyoruz. Daha detaylı bilgi için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.