Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tuvalet Tıkanıklığı Açma İSKİ

Farklı birçok sebepten ötürü tuvaletler tıkanabilir. Bu tuvalet tıkanıklıklarının çözülmesi ise oldukça önemlidir. Eğer sorun büyürse tüm daireler bu durumdan etkilenecektir. Etkilenme sonucunda ise tüm tuvaletler geri basma yapacak ve apartman giderleri taşacaktır. Apartmanın sağlıksız bir ortama dönüşmesi ve evin kanalizasyon suları altında kalması istenmeyecek bir durumdur. Burada önemli bir nokta bulunuyor. Eğer sıkıntı belirli noktalarda ise buralara sadece daire sahipleri müdahale edebilmektedir. Bu bölgeler daire sahiplerinin sorumluluğuna geçmektedir. Eğer sıkıntı bina hattında ise bu durumda tüm bina sakinleri tuvalet tıkanıklığından sorumludur. Bazı durumlarda ise belediye sorumlu olabiliyor.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Hangi Durumlarda İSKİ Çağrılır?

Bazı durumlarda tıkanıklığın sebebi büyük bir sorun olabilir. Bu büyük sorun ise gene olarak rögar ve ana kanalizasyon hattındaki tıkanıklıklardır. Bu durumda tuvalet tıkanıklığı açma İSKİ tarafından yapılacak bir işle oluyor. İSKİ, farklı birçok yüksek basınçlı cihaza sahiptir. Bu basınçlı cihazlar ile tıkanıklığı açmaktadır. Eğer siz de bu tarz bir sorun yaşıyorsanız ana kanalizasyon hattınızı açtırmak için İSKİ tarafından hizmet alabilirsiniz. Fakat genel olarak sorunlar ana daire tesisatında ortaya çıkıyor. Bireysel olan bu tıkanıklıklara ev sahipleri veya bina sakinleri müdahale etmelidir.

Bireysel Tıkanıklıklara Nasıl Müdahale Edilir?

Bireysel tıkanıklıklara robotlu cihazlar veya ilaçlar ile müdahale edilmektedir. Robotlu cihaz yüksek basınç uygulaması yapıyor. Sonucunda ise tesisatınızdaki tıkanıklığı gideriyoruz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. İlaçlı yöntemlerin en büyük eksisi çok etkili olmamasıdır. Eğer tesisattaki tıkanıklık çok büyük boyutlarda ise bu durumda tesisata yüksek basınç uygulaması yapılmalıdır.

Profesyonel Destek İçin Firmamızı Arayın!

Firmamız bu konuda yılların deneyimine sahiptir. Özel yöntemler kullanarak her türlü tıkanıklığı hızlıca gidermektedir. Siz de artık bu durumdan sıkıldıysanız ve tuvaletiniz sürekli taşıyor, ortalığı batırıyor ise bu durumda tıkanıklık açma hizmeti almanız gerekiyor. Firmamız robotlu özel cihazları ile tıkanıklığı açacak ve size çekiş gücü yüksek bir tesisat sunacaktır. Daha detaylı bilgi için hemen arayabilirsiniz. Servis kaydı oluşturduğunuz takdirde ekiplerimiz adresinize gelecektir.

 

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.