Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tuvalet Tıkandı Su Gitmiyor

Tuvalet tıkanıklığı birçok kişinin yaşadığı sorunların başında geliyor. Bu sorunu gidermek için özel metotlar mevcuttur. Evdeki yöntemler ile tesisattaki tıkanıklık giderilebileceği gibi profesyonel destek alınarak da sorun çözüme kavuşturulabilir. Siz de tuvalet tıkandı su gitmiyor sorununu yaşıyorsanız bahsedeceğimiz yöntemlerden yararlanabilirsiniz. Bu yöntemlerden ilki elbise askısı ile tuvalet tıkanıklığı gidermedir. Elbise askısı tel haline getirilerek tıkanıklık giderilebilir. Bir diğer yöntem ise karbonat ile tıkanıklığın giderilmesidir. Karbonat ve bir takım malzemeler ile karışım hazırlayabilirsiniz. Bu karışımı tuvalete döktüğünüztakdirde tıkanıklık giderilebilir. Başka bir yöntem ise özel cihazlar ile tıkanıklık açılmasıdır. Bu da profesyonel ekibimiz tarafından sizlere sunulan bir diğer tıkanıklık açma şeklidir.

0553 690 90 67 WhatsApp'tan Yaz

Elbise Askısı İle Tuvalet Açma

Elbise askısı her evde bulunan bir eşyadır. Bu eşya tuvalet açma için kullanılabilir. Fakat plastik askılar ile tuvalet tıkanıklığı açılamaz. Metal ve ince olan askılar ile ancak tuvaleti açabilirsiniz. İnce metal askınızı uzun bir tel haline getirmeniz gerekiyor. Bu tel haline getirilmiş askının en uç kısmını da çengel şeklini alacak şekilde kıvırın. Oluşturduğunuz bu alet ile artık tuvalet tıkanıklığını açabilirsiniz. Tuvalet deliğinden bu alet ile ileri geri yapın. Eğer burada bir bölgede tıkanıklığa neden olan yabancı madde varsa tel ileri geri hareket etmeyecektir. Tıkanıklığa neden olan yabancı maddeyi tesisattan uzaklaştırarak tıkanıklığı yok edebilirsiniz.

tuvalet tıkandı su gitmiyorsa

 

Karbonat İle Tuvalet Açma

Karbonat ve sirke karışımı da iyi bir tıkanıklık gidericidir. Eğer siz de tıkanıklığı kökten çözmek istiyorsanız bu yöntemden faydalanabilirsiniz. Tuvalette birikmiş kâğıtlar, plastikler ve farklı yabancı maddeler zamanla sertleşir. Tesisat içinde birikir. Askı ile ileri geri yapılan harekette her yabancı madde hareket ettirilemez. Sirke ve karbonat karışımı 1 gün kadar bekletildikten sonra tuvalete dökülürse tüm bu yabancı maddeleri eritecektir.

0553 690 90 67 WhatsApp'tan Yaz

Profesyonel Ve Kalıcı Çözüm

Eğer siz de tuvalet tıkandı su gitmiyor diyorsanız ve tüm bu yöntemleri denediğiniz halde tuvaletinizden yeterli performansı alamıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızın etkili yöntemleri ve özel robotlu cihazları ile tıkanıklıklar dakikalar içinde gideriliyor. Bu sayede rahat bir nefes almanız ve sağlıklı tesisata kavuşmanız mümkün kılınıyor. Daha detaylı bilgi için hemen arayın.

 

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.