Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tuvalet Taştı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet taşma sorunu hemen hemen herkesin sıklıkla yaşadığı bir sorun olabilir. Bu sorunu aşmanın bazı yolları vardır. Fakat bu yolları öğrenmeden önce ilk olarak tuvalet taşmasına neden olan şeylerin yapılmaması gerekmektedir. Bu alışkanlıklardan vazgeçildiği takdirde tuvalet tıkanıklıkları artık hiçbir zaman olmayacak şekilde sona erecektir. Tuvalet tıkanıklığının farklı birçok sebebi olabildiği gibi farklı birçok noktada da tıkanıklık olabilir. Örnek vermek gerekirse daire tesisatındaki bir yabancı madde tıkanıklığa neden olabileceği gibi bina hattındaki bir yabancı cisim de tıkanıklığa yol açabilir. Ya da rögar, ana kanalizasyon hattı tıkanıklıklara yol açabilmektedir. Bu tarz sorunları ortadan kaldırmak için mutlaka profesyonel destek almanız gerekiyor. Tuvalet taştı ne yapmalıyım sorusuna verilebilecek en iyi cevap bu olacaktır.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Tuvalet Taşmasının Sebepleri

Tuvalet taşmasının temel sebebi yabancı maddelerdir. Tuvalet giderine atılan çöp, poşet, kâğıt veya farklı yabancı maddeler zamanla tesisatın tıkanmasına neden olur. Bu tıkanıklık ise gittikçe şiddetli bir hal alır. Sonucunda tuvalet geri basma yapar ve taşar. Bu sebepten ötürü tıkanıklığa neden olabilecek yabancı maddelerin tuvalete atılmaması gerekiyor. Tuvalete koyulacak bir çöp yardımıyla sorunu çözebilirsiniz. Diğer bir sıkıntı ise ana kanalizasyon hattındaki problemlerdir. Ana hatta oluşabilecek sorunları engellemek için siz de firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Tuvalet tıkanıklığını gidermek için farklı birçok metot vardır. Porçöz bunlardan sadece birisidir. Porçöz ve deterjan karışımı iyi bir tuvalet açıcı karışım olacaktır. Diğer bir yöntem ise tıkanıklığın tuvalet açıcı kimyasal ile açılmasıdır. Piyasada yer alan farklı tuvalet açıcı kimyasallar ile de tuvalet açılabilir. Fakat tuvalet taştı ne yapmalıyım sorusuna verilebilecek en iyi cevap profesyonel destektir. Firmamız robotlu cihazlar ile özel yöntemler kullanarak tıkanıklıkları gideriyor. Firmamızın sunduğu bu hizmet ile uzun vadede rahat etmeniz mümkündür. Normal şartlar altında ev usulü yöntemler ile ancak tesisat geçici süreliğine açılabilir. Fakat firmamızdan alacağınız profesyonel destek ile daha detaylı ve yoğun tıkanıklık giderme işlemi yaptırabilirsiniz. Bu şekilde rahat etmeniz, uzun vadede sorun çıkarmayacak tesisata kavuşmanız mümkün olacaktır.

 

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.