Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti önem taşıyan ve dikkat edilmesi gereken konuların başında geliyor. Özellikle eskiyen tesisatlar ciddi kaçaklara sebep olabilir. Tesisatın eskimesi ve sonucunda boruların yıpranması ile su sızıntı yapabilmektedir. Temiz veya pis su fark etmeksizin evin farklı noktalarında sızıntılar meydana gelebilmektedir. Bu durum hem can sıkıcı bir hal almakta hem de maddi olarak ciddi bir giderin oluşmasına sebebiyet vermektedir Bahsi geçen durumu yaşamamak ve faturaları düşürmek için kaçak tespiti yapılması önem taşıyor. En ufak sızıntının bile tespit edilmemesi ilerleyen dönemlerde daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu yüzden tesisatın belirli aralıklar ile kontrol edilmesi önem taşıyor.

Sancaktepe Şube İletişim

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Su Kaçağı Tespiti Cihazları

Eğer Sancaktepe su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Tarzında bir soru soruyorsanız buna verilecek en iyi cevap son teknoloji cihazlar olacaktır. Kesinlikle kırma veya dökme olmadan, fayanslara zarar vermeden kaçak tespiti yapılıyor. İlk olarak kullanılan yöntemlerden birisi kameralı sistemlerdir. Bunlar belirli çaplardaki borulara girebilen kameraların bilgisayarlı sistemlere entegre edilmesi ile oluşturulmuş yöntemlerdendir. Kamera sayesinde tesisattaki kaçaklar belirleniyor. Diğer bir yöntem ise sonar sistemlerdir. Bunlarda ise kaçak suyun yaydığı sesten belirlenmektedir. Başka bir yöntem ise nem ölçümüdür. Duvardaki veya fayans altındaki nem ölçülerek nereden sızıntı olduğu da tespit edilebilir.

Su kaçağı Tespitinde Önemli Noktalar

Sancaktepe su kaçağı tespiti yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta profesyonel hizmet almaktadır. Eğer profesyonel bir hizmet alınmaz ise daha zahmetli ve zaman alıcı işlemler ile uğraşmak gerekecektir. Bu durumu yaşamamak için siz de firmamızı tercih edebilir, profesyonel ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz.

Son Teknoloji Cihazlarımız İle Hizmetinizdeyiz

Firmamızın sahip olduğu cihazlar son teknolojiye sahiptir. Bu sayede kaçaklar dakikalar içinde tespit edilir. Kısa sürede tespit edilen kaçaklara en hızlı şekilde müdahale ediyoruz. Sonucunda ise düşük su giderleri, su çıkmayan evler ve sağlıklı tesisatlar ortaya çıkmaktadır. Siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu sayede birçok avantaj yakalayabilir, maddi anlamda ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda binanızın rutubetlenmesini de engelleyebilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.