Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Lavabo Tıkandı Su Gitmiyor

Lavabo tıkanıklıkları hemen hemen her evde yaşanan bir sorundur. Bu sorunun çözümü için farklı metotlar mevcuttur. Eğer siz de lavabo tıkandı su gitmiyor sorunu ile karşı karşıya iseniz öncelikle evde yapılabilecek yöntemleri deneyebilirsiniz. Bu yöntemlerden sonuç alamadığınız takdirde daha profesyonel işlemler yapılması gerekiyor. Tesisattaki tıkanıklık da lavabonun su çekişinin zorlaşmasına neden olabilir. Bu durumda tesisata ciddi anlamda yüksek basınç uygulamasının yapılması gerekir. Siz de firmamızdan destek alarak yüksek basınç uygulaması sayesinde lavabo tıkanıklık sorununu çözebilirsiniz.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Tıkanıklığın Sebebi Nedir?

Tıkanıklığın farklı birçok sebebi vardır. Bunlardan birisi lavaboya atılan yabancı maddelerdir. Mutfak lavabosu için konuşulacak olursa buraya atılan çay otu, sebze kalıntıları, yemek dipleri ve bunlara benzer yabancı artıklar zamanla boru içinde birikir. Bu birikmenin bir sonucu olarak ise tıkanıklık başlar. Banyo lavabosunda ise genel sorun tüy ve sakaldır. Tıraş esnasında sakalın lavaboya atılması o an için gitse de ilerleyen süreçte tıkanıklığa yol açmasına neden olur. Bazı yöntemler kullanılarak bahsi geçen hatalar düzeltilebilir. Tıkanıklık sorunu ortadan kaldırılabilir.

Evde Hangi Yöntemler İle Tıkanıklık Giderilebilir?

Evde farklı birçok yöntem ile tıkanıklık açmayı deneyebilirsiniz. Öncelikle yapılacak karbonat sirke karışımı işe lavabo açılabilir. Bu karışımdaki oranları iyi ayarlamak gerekiyor. Eğer düzgün bir ayarlama yapılmaz ise tıkanıklığı açmaya çalışırken tesisatı delebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise lavabo açma telleridir. Bu teller yardımıyla tesisatın içerisindeki yabancı maddeler çıkarılabilir. Yine sonuç alınamaz ise lavabo açıcı kimyasallar mevcuttur. Çoğu markette satılan bu ürünler lavaboya dökülerek tıkalı tesisat açılabilir. Lavabo tıkandı su gitmiyor sorunu bu şekilde ortadan kaldırılabilir.

Profesyonel Destek İçin Bizi Arayın!

Evde yapılabilecek tüm metotları denediğiniz halde lavabo tıkanıklığı geçmiyor ise bu durumda profesyonel destek almak önem taşıyor. Firmamızın tüm servisleri son teknoloji robotlu cihazlar ile sorununuzu çözüyor. Dakikalar içinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz tesisatın içindeki tıkanıklığı özel metotlar ile gideriyor. Robotlu cihazlar ile yüksek basınç uygulaması yapıyoruz. Kalıcı çözümler üretiyoruz. Evdeki yöntemler ile tıkanıklık bir kademeye kadar giderilebilir. Ama robotlu cihazlar ile firmamız tıkanıklığı tamamen yok ediyor.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.