Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Klozet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Klozet tıkanıklıkları hemen hemen herkesin yaşadığı sorunlardan birisidir. Bu sorunu aşmak için yoğun bir çaba gerekebilir. Siz de firmamızdan destek aldığınız takdirde bu sorunu rahatlıkla giderebilirsiniz. Birtakım yöntemler mevcuttur. Bu yöntemler ile tıkanıklık gidermek mümkündür. Evde deneyebileceğiniz yöntemler ile tıkanıklığı giderebilirsiniz. Fakat bu yöntemler ile kalıcı çözüm elde edemeyebilirsiniz. Bunun yerine profesyonel destek almak ve sorunu kökten çözmek önem taşıyor.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Evde Klozet Açma Yöntemleri

Farklı birçok yöntem mevcuttur. Klozet tıkanıklığı açma yöntemleri içerisinde en çok tercih edileni ise marketlerde satılan tuvalet açıcılardır. Bu açıcılar asidik oldukları için tesisat içerisindeki yabancı maddeleri delerler. Bu sayede tesisattaki tıkanıklığın giderilmesini sağlarlar. Burada sıkıntı olan nokta ise asidik değerinin yüksekliğidir. Eğer çok aşırı delici güce sahip bir ürün kullanırsanız tesisatınızı da delebilirsiniz. Bu durumda kaçaklar, su patlakları ortaya çıkar ve maddi külfet artar. Diğer bir yöntem ise tuvalet açma telidir. Tuvalet açma teli, ucunda bir kanca içerir. Bu kanca ile ileri geri hareket ettirilen tesisat içindeki yabancı madde hareket ettirilir. Sonucunda ise tesisattan uzaklaştırılması sağlanır. Başka bir yöntem ise klozet pompalarıdır. Bu yol ile de tıkanıklığı giderebilirsiniz.

Evdeki Yöntemler İle Kalıcı Çözüm Mümkün Mü?

Kalıcı çözüm bu yöntemler ile mümkün değildir. O an için küçük bir rahatlama olsa da kısa süre sonra aynı tıkanıklık tekrar başlayacaktır. Eğer tıkanıklığı ciddi boyutlarda ise bu durumda firmamızdan destek almanız önem taşıyor. Yetkili ekiplerimizden alacağınız destek ile tüm sorunları ortadan kaldırabilir, klozet tıkanıklığını giderebilirsiniz.

Profesyonel Destek Alabilirsiniz

Eğer siz de klozet tıkanıklığı açma yöntemleri konusunda yardım istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz robotlu yüksek basınçlı cihazlar ile uygulama yapacak ve tesisatınızı rahatlatacaktır. Siz de hemen iletişim numaralarımızı arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Kısa sürede ekiplerimiz dairenize gelecektir. Sonrasında ise robotlu cihaz ile tıkanıklığı giderecektir. Yüksek basınç uygulaması sayesinde kalıcı çözüm elde etmenizi sağlıyoruz. Diğer metotlara göre kat ve kat daha iyi olan bu metot ile başarılı olmanız kaçınılmazdır.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.