Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

İzmir Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma eğer zamanında yapılmaz ise ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Normal şartlar altında sadece tıkanıklık açma hizmeti ile halledilebilecek işlemler kaçak tespiti ve onarımı da gerektirebilir. Tesisatta eğer tıkanıklık var ise çekiş gücü düşecektir. Bu çekiş gücü düşüklüğü ise borunun üstündeki yükün artmasına ve sonuç olarak tesisatın zarar görmesine neden olur. Bahsi geçen sorun beraberinde kaçakları ve boru patlamalarını getirecektir. Durumun çok ağır olmaması ve maddiyatın artmaması için mutlaka zamanında tıkanıklıklara müdahale edilmesi gerekiyor. İzmir tıkanıklık açma servisimiz kısa sürede adresinize gelecek ve bu sorunu henüz küçük iken giderecektir.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Tıkanıklık Açma İle Birçok Avantaj Elde Edilebilir

Tıkanıklık açma ile öncelikle maddi kayıplar azaltılabilir. Tesisatın zarar görmesi ve işlem gerekmesi tıkanıklık durumunda kaçınılmazdır. Eğer tıkanıklığa zamanında müdahale edilir bu kaçaklar ortadan kaldırılabilir. Diğer bir önemli nokta ise sağlıksız ortamlardır. Tıkanıklık sebebiyle tuvaletler geri basma yapıyor. Bu ise sağlıksız bir ortama davetiye çıkarıyor. Aynı şekilde duşa kabin, lavabo ve her türlü gider de tıkanmaktadır. Bu gibi durumlar maddi açıdan sorun yaşamanıza ve başarısız olmanıza neden olacaktır. Siz de firmamızın İzmir tıkanıklık açma servisini tercih ederek tüm bu sorunları yok edebilirsiniz.

Robotlu Cihazlar İle Tıkanıklık Açma

Robotlu cihazlar ile tesisata dokunmadan tıkanıklığı gideriyoruz. Tıkanıklık nerede ise bu noktadan özel kameralar ile inceleme yapılmaktadır. Tıkanıklığa sebebiyet veren yabancı madde ve tıkanıklığın oluştuğu nokta tespit edildikten sonra ise yüksek basınç uygulaması ile tesisattan yabancı madde uzaklaştırılıyor. Bu sayede başarılı sonuçlar almak ve tesisatın çekiş gücünü artırmak mümkündür. Siz de daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Dakikalar İçinde Tıkanıklık Gideriliyor

Firmamız en hızlı şekilde adresinize geliyor. Mahalle tesisatçılardan farklı olarak son teknoloji cihazlar kullandığımız için tıkanıklığı gidermek de dakikalar içinde tamamlanmaktadır. Bu sayede kısa sürede etkili bir şekilde tıkalı tesisat açılıyor. Sonucunda ise maddi kayıplar ortadan kaldırılmaktadır. Siz de servis kaydı bırakmak için hemen iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Bu numaralardan bizlere ulaşarak teknik bilgi de almanız mümkündür.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.