Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Güngören Tıkanıklık Açma Servisi

Tuvaletlerin tıkanması ve aynı şekilde mutfak banyo giderlerinin akan suyu çekememesi ciddi sorunlara yol açabilir. Evlerinizde taşkınlar ortaya çıkabilir. Bu su taşkınları ise pis su olduğundan eşyalarınızı kullanılamaz hale getirecektir. Tüm bu sorunları engellemek için Güngören tıkanıklık açma servisimizden hizmet alabilirsiniz. Tesisatınızdaki tıkanıklık kısa süre içerisinde giderilecek ve daha büyük sorunların ortaya çıkması engellenecektir.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Mutfak Ve Tuvalet Tıkanıklıkları Kaç Dakikada Giderilir?

Eğer siz de Güngören mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimizden hizmet alırsanız sorununuz en kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Firmamızın uzman kadrosu son teknoloji cihazlar ile tıkanıklığı gideriyor. Tuvalet tıkanıklıklarında kameralı robotlu cihazlar kullanılıyor. Bu cihazlar ile tesisatın içerisi inceleniyor ve tıkalı olan noktaya basınç uygulanıyor. Daha büyük tıkanıklıklarda ise tesisata müdahale ediliyor. Daire içinden ayrı olarak rögar ve bina kanalı tıkanıklıklarında ise daha yüksek basınçlı cihazlar kullanılıyor. Bu cihazlar ile tıkanıklığı gideriyor ve tesisatınızın rahat çekim gücüne kavuşmasını sağlıyoruz. Mutfak ve diğer her türlü lavabo giderinde ise kimyasal çözümler sunmaktayız. Kimyasal maddeler ile tesisatta birikmiş yabancı maddeleri eritiyoruz. Bu sayede başarılı sonuçlar almanızı ve tesisatınızı uzun yıllar kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Uzman Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz

Kadromuz yılların tecrübesine sahiptir. Bu konuda tecrübeli olmamız sayesinde en özel durumlarda bile en etkili çözümleri üretebiliyoruz. Firmamızdan alacağınız başarılı hizmetler ile tesisatınızdaki her türlü yabancı maddeyi uzaklaştırabilirsiniz. Bina kanallarındaki tıkanıklıklar genel olarak eski tesisata sahip binalarda ortaya çıkmaktadır. Bunun nedeni ise yıllar boyunca atılan yabancı maddelerin birikmesi ve tesisatta sertleşerek bir taş gibi kalmasıdır. Bunu engellemek ve tıkanıklığı gidermek için Güngören mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimizden destek almanız gerekiyor. Öncelikle iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşmanız önem taşımaktadır. Firmamıza bırakacağınız servis kaydı ile ekiplerimizin adresinize yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul içi aynı gün servis imkânı sunmaktayız. İstanbul içindeki adresinize çağıracağınız servisimizi tıkanıklık sorununuzu aynı gün içerisinde çözüme kavuşturacaktır. Daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için hemen Doğa Tesisat iletişim hattını arayabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.