Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Eyüp Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanıklıklar günümüzde her banyo ve mutfakta yaşanan sorunlardandır. Bu sorunları aşmak için profesyonel destek alınması gerekiyor. Basit yöntemler ile açılması zor olan tıkalı tesisatlar Eyüp tıkanıklık açma servisimiz vasıtasıyla dakikalar içerisinde açılıyor. Sonucunda ise başarılı tesisata kavuşmanız sağlanıyor. Başarılı tesisat hem sızdırmaz hem de tıkanmaz.  Bu sayede kullanıcısına ek masraflar çıkarmaz. Firmamızdan alacağınız profesyonel destek ile tüm bu sorunları yok edebilir, kaçak ve tıkanıklık gibi sorunları giderebilirsiniz.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Mutfak Giderleri Açma Yöntemi

Mutfak giderlerine dökülen tabak dipleri, yemek artıkları, sebze artıkları, meyve artıkları tıkanıklıklara neden olur. Yumuşak gibi gözükseler de zamanla tesisat içinde birikerek tıkanıklıklara yol açarlar. Bu ise beraberinde lavaboda su birikmelerini getirir. Lavabo da en ufak bardak bile yıkansa su birikimi fazla miktarda olacaktır. Musluk yanlışlıkla çok az bir miktarda açık bile olsa veya unutulsa evi su basması kaçınılmazdır. Tüm bu sorunları yok etmek için sizin de firmamızdan destek almanız gerekiyor. Eyüp mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak aynı gün içerisinde adresinize gelerek tıkanıklığı gideriyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Giderme Yöntemi

Tuvaletlerin tıkanıklıklarını gidermek için özel yöntemler kullanıyoruz. Robotlu cihazlarımız ile öncelikle tıkalı olan tesisatı belirliyoruz. Bu noktaya cihazımız ile müdahale ediyoruz ve sonrasında temizliyoruz. Yüksek basınç ile de temizlik işlemi yapılmaktadır. Ayrıca özel kimyasallar dökülerek de tuvalet tıkanıklıkları giderilebiliyor Eyüp mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak sizlere kaliteli ve hızlı tuvalet tıkanıklığı giderme hizmeti sunuyoruz. Özel yöntemlerimiz ile tesisatınıza herhangi bir zarar vermeden sorunu çözüme kavuşturuyoruz.

Hızlı Ve Güvenilir Hizmet

Firmamızın iletişim numaralarını arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Servis kaydı bırakmanız halinde en yakın ekibimiz adresinize gelecektir. Buradaki tıkanıklığı tespit edecek ve müdahale işlemine geçilecektir. Dakikalar içerisinde tıkanıklık tespit edilir. Bu tıkalı tesisata müdahale de yine dakikalar içerisinde tamamlanır. Siz de detaylı bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için hemen iletişim numaralarımızı arayın. İstanbul içi aynı gün servis imkanından yararlanın.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.