Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Evde Tıkanmış Tuvalet Açma Yöntemleri

Tıkanmış tuvaletleri açmak önemli bir konudur. Eğer tıkalı tuvaletleri açmazsanız bu ilerleyen dönemlerde kaçaklara, su patlaklarına ve tesisatın yetersiz kalmasına neden olabilir. Tesisatın yetersiz kalması ise ana hatta sorunları beraberinde getirecektir. Tüm binayı etkileyecek olan bu sorunları engellemek için mutlaka tuvalet tıkanıklıklarının giderilmesi gerekiyor. Evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri mevcuttur. Öncelikle bunlar denenebilir. Bu yol ile tuvalet açılmıyor ise mutlaka profesyonel destek alınması gerekecektir. Evde yapılan yöntemler ile tıkanıklık geçici olarak giderilir. Profesyonel yöntemler ile kalıcı çözümler üretmek mümkün olacaktır.

0212 610 06 16 0216 610 06 16

Kimyasal Yöntemler İle Tıkanıklık Açma

Kimyasal yöntemlerden kasıt ilaçlardır. Tesisata dökülecek olan tıkanıklık açma ilacı ile evde tıkanıklığa çözüm üretebilirsiniz. Birçok market ve hırdavat dükkânında bu ürünlerden bulmak mümkündür. Fakat doğru ürünü bulduğunuza emin olmanız gerekiyor. Asidik olan bu kimyasal ilaçlar tesisatınızı da delebilir. Bu yüzden tesisata zarar vermeyen ve sadece tıkanıklığı açmaya yarayan ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Pompa da bir alternatif çözümdür. O an için tuvaletin tıkanıklığı giderilse de ilerleyen dönemde aynı sorun tekrarlayacaktır. Bu yüzden daha kalıcı olan çözümlere yönelmek önem taşıyor.

Robotlu Cihaz İle Tıkanıklık Açma

En kalıcı çözüm robotlu yüksek basınçlı cihaz ile tıkanıklık açmadır. Evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri kalıcı çözümler üretemeyeceği için sizin başınızı ağrıtacak ve ciddi masraflara ol açacaktır. Bunun yerine firmamızdan tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz. Ekiplerimiz hızlıca adresinize gelerek tıkanıklığa müdahale edecektir. Dakikalar içinde tıkanıklık kalıcı olarak giderilecektir. Robotlu cihazlar yüksek basınç uygulaması yapar. Bu sayede yabancı maddeleri tesisattan uzaklaştırır. Siz de firmamızın son teknoloji cihazlarından yararlanabilirsiniz.

Kalıcı Çözümler İçin Bizi Arayın!

Kalıcı çözümler üretmek için buradayız. Tesisatınızdaki tıkanıklığı tamamen yok etmek istiyorsanız firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Dakikalar içinde adresinize gelecek olan servisimiz hemen tıkanıklığa sebep olan noktayı tespit edecektir. Sonrasında ise bu noktaya basınç uygulayacak ve tıkanıklığı giderecektir. Yabancı maddeleri tesisattan uzaklaştıracaktır. Bu maddeler uzaklaştırıldıktan sonra zaten tesisatın çekişi düzelecektir. Daha başarılı sonuçlar almanız için mutlaka profesyonel destek alın.

 

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.