Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Büyükçekmece Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanıklıklar günümüzde herkesin yaşadığı sorunlardandır. En basitinden bir lavabo bile tıkanabiliyor. Bunun daha ileri boyutlarında ise tuvalet tıkanıklıkları ortaya çıkıyor. İş daha da ileri gittiği takdirde ise rögarlar ve bina kanalları tıkanıyor. Tüm bu tıkanıklıklar için özel yöntemler kullanılmaktadır. Özel yöntemler ile hızlı ve güvenli şekilde tıkanıklıklar giderilmektedir. Firmamız bu alanda uzman kadrosu ile hizmet veriyor. Son teknoloji cihazlar ve tecrübeli ekibimiz ile Büyükçekmece tıkanıklık açma servisi ile problem olmaktan çıkıyor.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Mutfak Giderleri Neden Tıkanır?

Mutfak giderlerinin tıkanmasının temel nedeni yemek artıklarıdır. Buna ek olarak lavaboya dökülen her türlü artık madde de lavabo giderinin tıkanmasına neden olur. Bu durumu aşmak için öncelikle yabancı madde atılmasından uzak durmak gerekiyor. Eğer geç kalındı ise ve artık mutfak giderleri tıkanıyorsa Büyükçekmece mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimizden hizmet alabilirsiniz. Dakikalar içinde servisimiz adresinize gelecek ve tıkanıklığı giderecektir.

Tuvaletlerin Tıkanmaması İçin 5 Altın Kural

Tuvaletler genel olarak geri basma şeklinde tıkalı olduğu belli eder. Bu ise sağlıksız bir ortama davetiye çıkarır. Tuvalet tıkanıklıklarını önlemek için 5 önemli kural mevcuttur. Bunlara dikkat edildiği takdirde tuvaletlerde herhangi bir tıkanıklık durumu yaşanmayacaktır.

  • Tuvalete herhangi bir plastik malzeme, pet şişe, kâğıt veya naylon poşet gibi malzemeler atılmamalıdır.
  • Tuvalet giderleri daire içlerinden belirli aralıklar ile kontrol edilmeli, birikmeler başladıysa bu birikmelerin daha büyük sorunlara yol açmaması için temizletilmesi gerekiyor.
  • Bina hatları ile kanalizasyon bağlantısı arasında olan rögarların düzenli olarak temizlenmesi önem taşıyor.
  • Tesisatın düzgün yapılması ve tesisatta kaliteli malzemeler kullanılması gerekir.
  • Son olarak tecrübeli bir tesisatçıdan hizmet almak gerekiyor. Bu sayede en az seviyede sorun yaşayacaksınız.

Tıkalı Tesisatı Sağlıklı Haline Kavuşturuyoruz

Firmamız Büyükçekmece mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak sizlere kaliteli malzemeler ile sağlam bir işçilik sunuyor. Bu sayede tesisatınızı uzun yıllar, herhangi bir sorun yaşamadan ve tıkanıklık oluşmadan kullanabilirsiniz. Fakat burada sizlere de büyük görevler düşüyor. 5 altın kural içerisinde önlem niteliğinde olan yabancı madde kısımlarına dikkat etmeniz de tesisatınızın sağlığını artıracaktır. Doğa tesisat olarak bize düşen görevi en iyi şekilde yapıyoruz. Siz de size verilen tavsiyeleri dinlerseniz herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.