Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Banyo Gideri Açma Teknikleri

Tıkanan banyo giderini açmak için birçok yol vardır. Bu yollardan dilediğinizi seçerek banyo giderinizi açabilirsiniz. Fakat bazı banyo gideri açma teknikleri yetersiz olabilir. Bu durumda daha etkili yöntemleri tercih etmek önem taşıyor. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak daha kalıcı çözümler üretebilirsiniz. Fakat öncelikle evde bazı yöntemleri deneyebilirsiniz. Bu yöntemler de sonuç vermiyorsa bu durumda mutlaka profesyonel destek almak gerekiyor. Açılmayan banyo gideri zamanla daha büyük tıkanıklıklara yol açabilir. Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak ve etkili sonuçlar almak için mutlaka firmamızdan destek almanız önem taşımaktadır.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Evde Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Evde banyo gideri açmak için birkaç metot mevcuttur. Banyo gider açma teknikleri içerisinde en çok kullanılanı ilaçlı açıcılardır. Bu gider açıcı ilaçlar döküldüğü an tesisat içerisinde her türlü yabancı maddeyi eritir ve uzaklaştırır. Bu sayede çekişin normale dönmesini sağlar. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta bilindik markaların, tesisata zarar vermeyecek ürünlerin tercih edilmesidir. Diğer bir evde açma yöntemi ise herkesin evinde bulunan şişler yardımıyla tesisatın açılmasıdır. Fakat bu şişlerin tesisata zarar verme oranı yüksektir. Ayrıca tuvalet açma teli vasıtasıyla da banyo gideri açılabilir. Fakat bu evde uygulanacak yöntemler ile kalıcı sonuçlar elde etmek çok zordur. Bunun yerine mutlaka profesyonel destek almak önem taşıyor.

Profesyonel Robotlu Cihazlar İle Tıkanıklık Açma

Profesyonel hizmet sunan firmamız farklı banyo gideri açma teknikleri işe yaramadıysa bu anlamda yardımınıza yetişecektir. Özel metotlarımız ile kısa sürede giderinizdeki tıkanıklığa son veriyoruz. Firmamız son teknoloji birçok özel cihaza sahiptir. Bu cihazlar yüksek basınç uygulaması yaparak tesisattaki tıkanıklığı giderir. Firmamızın tüm servislerinde mevcut olan bu cihazlar sayesinde tıkanıklık dakikalar içinde giderilmektedir. Banyo giderinizdeki tıkanıklığı, duşa kabin tıkanıklığınızı bu yolla hızlı ve rahat şekilde giderebilirsiniz. Ayrıca buna ek olarak tesisatınızdaki her türlü tıkanıklığı ilaçlı yöntemler ile de gideriyoruz. Daha az tıkalı olan banyo giderleri farklı kimyasallar ile hızlıca açılıyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta kimyasal ilaçların tesisata zarar vermemesidir. Yıllardır hiçbir tesisata zarar vermemiş özel ilaçlar ile bu sorunu da yaşamanızı engelliyoruz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.