Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Bakırköy Tıkanıklık Açma Servisi

Mutfak ve tuvaletlerinizdeki tıkanıklıklar sağlıksız ortamların oluşmasına neden olur. Bu sorunları aşmak için siz de firmamızdan destek alabilirsiniz. Tıkalı giderlerinizi açtırarak daha sağlıklı ortamlara kavuşabilirsiniz. Tuvaletler ve lavabo giderleri farklı sebeplerden tıkanabilir. Bunların başında yabancı maddeler yer almaktadır. Yabancı maddelerden kaynaklı olarak tıkanan giderler özel yöntemler ile açılabilir. Özel yöntemler sayesinde hem hızlı hem de güvenli şekilde tıkanıklıklar giderilebilir.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Mutfak Giderlerindeki Tıkanıklıkların Sebepleri

Mutfak giderlerini yemek artıkları tıkayabilmektedir. Yumuşak ve dağılan bir yapıya sahip olsalar da yemek artıkları zamanla sertleşir ve tesisatta birikir. Sonucunda ise giderde yeterli düzeyde sağlıklı bir akış oluşmaz. Akışın düzgün olmaması ise tesisattın geri su basmasına ve birikinti oluşmasına neden olur. Siz de firmamızdan hizmet alarak bu sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Son seviye teknolojiye sahip cihazlar ile tıkanıklıkları gideriyoruz. Bunu oldukça kısa sürede tamamlıyoruz.

 

Tuvalet Tıkanıklıkları Nasıl Giderilir?

Eğer Bakırköy mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimizden hizmet alırsanız tüm tıkalı tesisatınız kısa sürede açılacaktır. Özellikle tuvaletin geri basması ve pis su tesisatının tıkanması sağlıksız ve kötü kokulu ortamların oluşmasına neden olur. Bu sorunu aşmak için uzman ekibimiz farklı yöntemler kullanmaktadır. Genel olarak yüksek basınç ile tesisat açılır ve düzgün şekilde çekiş yapabilmesine imkân verilir. Yüksek basıncın yeterli olmadığı durumlarda ise tesisatın tıkalı olan noktası açılır ve tesisat değiştirilir.

Tuvalet ve Mutfak Gider Tıkanıklıklarına Profesyonel Çözümler

Firmamız yılların tecrübesi sayesinde tuvalet ve mutfak tıkanıklıklarınızı hızlıca çözüyor. Kısa sürede adresinize gelecek olan Bakırköy mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz öncelikle tıkalı tesisatı tespit edecektir. Noktasal olarak yapılan bu tespitin ardından bölgeye müdahale gerçekleşiyor. Müdahale kimi zaman yüksek basınç ile yapılırken kimi zaman da tesisatın sökülmesi ile gerçekleştiriliyor. Sonucunda ise yöntem ne olursa olsun tesisatınızın tıkanıklığa neden olması engelleniyor. Siz de iletişim numaralarımızı arayarak teknik bilgilere ulaşabilirsiniz. En yakın servisimiz adresinize yönlendirilmesini talep edebilir, kaçak ve tıkanıklık konusunda firmamızdan profesyonel bir destek hizmeti alabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.