Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Farklı birçok durum sebebiyle kaçaklar oluşabilir. Tesisatınızın eski olması kaçakların bir numaralı sebebidir. Kaçaklar sebebiyle fazla su sarf edilmesi beraberinde yüksek fatura giderlerini getirecektir. Siz de kullanmadığınız suya para ödemek istemiyorsanız mutlaka kaçak tespiti ve onarımı hizmeti almanız gerekiyor. Firmamız bu alanda lider konumdadır. Ataşehir su kaçağı tespiti servisimiz hızlı ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Siz de firmamızdan yardım alarak fatura giderlerinizi azaltabilir, farklı maddi kayıplardan kurtulabilirsiniz.

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır? Kaçak Tespiti Sonrası Ne Yapılmalıdır?

Kaçaklar kimi zaman gözle anlaşılabilse de çoğu zaman bu şekilde anlaşılması zordur. Kaçak tespitinin profesyonel cihazlar ile yapılması gerekir. Profesyonel cihazlar kullanılmadığı takdirde tüm tesisatın kırılması gerekecek ve sonucunda ise hem maddi anlamda hem de zaman anlamında kayıplara neden olacaktır. Siz de Ataşehir su kaçağı tespiti servisimizden hizmet alarak bu kayıpları engelleyebilirsiniz. Kısa süre içerisinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz kaçağınızı tespit edecektir. Kaçak tespiti işlemi sonrasında ise tüm tesisat açılmamaktadır. Sadece noktasal olarak belirlenmiş kaçak olan bölge açılarak onarım yapılmaktadır. Bu sayede işlemler daha hızlı ve sağlıklı gerçekleşiyor.

Kaçak Tespit Metotları

Farklı birçok kaçak tespiti metodu bulunuyor. Kaçaklar genel olarak halk arasında su çıkması ve duvarların nem toplaması ile anlaşılsa da çoğu kaçak bu şekilde tespit edilemez. Kaçaklar son teknoloji cihazlar ile tespit edilir. Kameralı cihazlar, suyun sesinin dalgalanmasına göre kaçağı bulan cihazlar ve nem düzeyine göre kaçağı tespit eden cihazlar olmak üzere 3 ana grup vardır. Bunlar içerisinden birisi seçilerek kaçağınız tespit edilir. Duruma göre tam olarak tespitin yapılması için 3 metoda da başvurulabilir.

Kaçak Tespitinde Yılların Tecrübesi

Firmamız bu konuda yılların deneyimine sahiptir. Farklı birçok kaçak ile karşılaşan ekiplerimiz kaçağınızı kısa süre içerisinde tespit edecektir. Aynı zamanda kaçağınız hızlı bir şekilde giderecektir. Üst düzey bir işçilik ile yapılacak olan onarım işlemi sayesinde uzun yıllar kaçaklar ile uğraşmayacaksınız. Su giderlerinizd e de ciddi oranda bir düşüş yaşanacak. Siz de Ataşehir su kaçağı tespiti servisimizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.