Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Apartman Kanalizasyon Yönetmeliği

Apartmanlarda kanalizasyon problemleri hızlı bir şekilde çözülmediği takdirde ciddi sorunları da beraberinde getirebilir. Öncelikle tek daire üzerinden başlayan sorunlar ilerleyen süreçte tüm dairelerin tuvaletlerin tıkanmasına neden olabilir. Ayrıca apartman içinde kötü koku da hızlı bir şekilde yayılacaktır. Bu tarz sorunları engellemek ve başarılı sonuçlar almak için siz de firmamızdan destek alabilirsiniz. Tıkanıklıklarınız dakikalar içinde uzman kadromuz tarafından giderilmektir. Robotlu cihazlar ile üstün bir hizmet sunuyoruz. Siz de hemen firmamızdan destek alabilir ve kanalizasyon gider sorununu çözebilirsiniz.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Apartman kanalizasyon yönetmeliği bazı zorunluluklar ortaya çıkarmaktadır. Bundan ilki her türlü pis su giderinin kanalizasyona bağlanma zorunluluğudur. Eğer tüm giderler kanalizasyona bağlanmaz ise ciddi yaptırımlar uygulanabilir. Siz de firmamızdan bağlantı hizmeti alabilir, yağmur suyu ve farklı her türlü pis su giderini kanalizasyona bağlatabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Tüm Binayı İlgilendiren Bir Konu Mudur?

Tuvalet tıkanıklığı ile alakalı da apartman kanalizasyon yönetmeliği bazı maddeler içermektedir. Tuvaletlerin tıkanması durumunda kimin bundan sorumlu olacağına tıkanıklığa neden olan kısma bakılarak karar verilir. Eğer tıkanıklığın sebebi daire içindeki tesisatta ise bu durumda sadece daire sorumlu olabilmektedir. Fakat genel olarak ana hatta veya rögar içerisinde tıkanıklık ortaya çıkıyor. Bu durumda tüm binanın konu ile ilgilenmesi gerekiyor. Buradaki tıkanıklıklar tüm binanın tuvaletlerin tıkanmasına neden olacağı için tüm bina sakinlerinin hızlı bir şekilde tesisatı kontrol ettirmesi önem taşıyor.

Hangi Durumlarda Tuvalet Tıkanıklığı Daireyi İlgilendirir?

Eğer sadece daire içi tesisatınızda sorun varsa ve sadece sizin dairenizde tıkanıklık oluşuyor ise bu durumda sorun dairenize ait tuvalet giderindedir. Bu giderin açılması gerekir. Robotlu cihazlar ile tıkanıklık gideren firmamız size en iyi hizmeti veriyor ve sorunlarınızı ortadan kaldırıyor. Siz de profesyonel destek almak için bizden yardım isteyebilirsiniz. Dairenizi ilgilendirmeyen konularda da destek sunmaktayız. Rögar tıkanıklıkları, bina ana hattında yer alan tıkanıklıklar, ana hat tıkanıklıkları gibi konularda firmamızın profesyonel ekibinden destek alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde adresinize geliyoruz. Son teknoloji cihazlarımız sayesinde tesisatınıza müdahale etmemiz de hızlı gerçekleşiyor. İşlemi hızlı bir şekilde tamamlayarak size sağlıklı tesisata kavuşma imkânı sunuyoruz. Daha detaylı bilgi almak için siz de iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.