Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Apartman Gider Borusu Tamiri

Apartman gider borusunun tamiri için siz de firmamızdan destek alabilirsiniz. Apartmanın kanalizasyon giderindeki en ufak sorun bile tüm daireleri etkileyecektir. Tüm dairelerin tuvaletlerinin geri basması, lavabo çekiş gücünün düşmesi ve pis kokunun daireleri sarması ciddi sorunlardan birisidir. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Dakikalar içinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz tesisatınıza müdahale edecek ve sorunu giderecektir. Apartman gider borusu tamiri işlemi yapılmadan önce bu tamirin ne üzerine olacağının ve soruna sebep olan noktanın tespit edilmesi gerekir. Eğer kaçak var ise kaçağın tespit edilmesi, sonrasında ise onarılması gerekir. Durum tıkanıklıktan ibaret ise bu durumda tamire gerek kalmamaktadır. Özel cihazlar ile tıkanıklık açılmaktadır.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Gider Borusundaki Kaçak Nasıl Bulunur? Nasıl Giderilir?

Gider borusundaki kaçak özel kameralı cihazlar ile bulunuyor. İrili ufaklı birçok kameraya sahip olan bu cihazlar tesisat içerisinde gezerek sorunlu noktayı tespit etmektedir. Tespit süresi ortalama 30 dakikadır. Fakat tesisatın boyutuna, uzunluğuna ve güzergâhına göre bu süre değişebilir. Bina kanalındaki kaçak kameralı cihaz ile hızlıca tespit edildikten sonra onarım işlemine geçilir. Noktasal tespit yapıldığı için onarım işlemi de hızlı gerçekleşecektir. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak apartman gider borusu tamiri yaptırabilirsiniz.

Gider Borusundaki Tıkanıklık Nasıl Bulunur? Nasıl Giderilir?

Tıkanıklık giderlerdeki bir diğer sorundur. Eğer tesisatınızda tıkanıklık sorunu baş gösteriyor, her dairede farklı tuvalet geri basma durumları yaşanıyor ve lavabolar yeterince güçlü çekişe kavuşamıyorsa bu durumda tıkanıklık açma hizmeti almanız gerekebilir. Firmamızın yetkili servisleri size en iyi hizmeti sunuyor ve başarılı sonuçlar almanıza imkân veriyor.

Profesyonel Destek İçin Bizi Arayın!

Siz de profesyonel destek almak istiyorsanız irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tesisata müdahale ederek sorunu giderecektir. Daha detaylı bilgi almak için ve sonrasında ise servis kaydı oluşturmak için hemen arayın. En yakın servisimizi adresinize yönlendirilecektir. Kısa süre içerisinde gelecek olan ekiplerimiz probleminizi tespit edecek sonrasında ise gerekli çözüm yollarını titiz bir şekilde uygulayacaktır.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.