Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tuvaletin Tıkandığını Nasıl Anlarız?

Tuvalet tıkanıklıkları günümüzde birçok insanın yaşadığı sorunların başında geliyor. Bu sorunun hızlı bir şekilde giderilmesi tüm daireleri etkileyecek durumlardandır. Eğer tesisattaki tüm problemler hızlı bir şekilde giderilirse diğer dairelerde aynı sorunların baş göstermesi engellenebilir. Tuvalet tıkanıklığını anlamanın birçok yolu vardır. Öncelikle gözlem yaparak bunu anlamanız en basit ve kolay yöntemdir. Klozet için konuşulduğu takdirde eğer klozetin sifonu çekildiği halde su akışı sağlanmıyor ve birikme oluyor, biraz beklemenin ardından su çekiliyorsa bu durum klozetin tıkalı olduğunu gösterir. Yine aynı şekilde alaturka tuvalette de benzer durum mevcuttur. Tuvaletin tıkandığını nasıl anlarız sorusuna cevap arıyorsanız tuvaletin sifonunu çekerek bu gözlemi yapabilirsiniz. Diğer yöntem ise profesyonel şekilde tesisatın kameralar yardımıyla incelenmesidir. Bu sayede tesisatta biriken yabancı maddelerin var olup olmadığı anlaşılabilir.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Tıkanıklığı Evde Giderme Yolları

Tıkanıklığı evde gidermenin farklı yolları mevcuttur. Bunlardan birisi tuvalet açma telidir. Tuvalet açma teli hareketli, ucu çengel şeklinde olan ve sert bir teldir. Bu tel yardımıyla tuvaletin içerisindeki yabancı maddeler uzaklaştırılabilir, tıkanıklık bu şekilde giderilebilir. Diğer bir yol ise tuvalet açıcı ilaçlardır. Bu ilaçlar da tıkanıklığı hızlı bir şekilde açabiliyor. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ilaçların kalitesidir. Kalitesiz ilaçlar tesisata zarar vererek kaçaklara yol açar. Bu da tıkanıklığı çözmekten ziyade daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Rögar Tıkanıklıklarına Nasıl Müdahale Edilir?

Rögar tıkanıklığı daha ileri boyutlu sorunlarda ortaya çıkar. Tek bir dairede değil de tüm tesisatta problem var ise ve bütün daireler tuvaletle alakalı sorun yaşıyorsa rögarda bir sorun olabilir. Bu durumda rögara müdahale edilmesi, yüksek basınç ile sorunun giderilmesi gerekir. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Etkili çözümlerimiz sayesinde tesisatınızdaki tıkanıklık hızlı bir şekilde gideriliyor. Robotlu, kameralı ve yüksek basınçlı cihazlarımız ile tesisatınızdaki tıkanıklığı hızlı bir şekilde gideriyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için hemen siz de firmamızı arayabilirsiniz. En yakın ekibimiz hızlı bir şekilde adresinize gelecektir.

 

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.