Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tuvalet Tıkanıklığı Açma İlacı

Tuvalet tıkanıklığı açmak için farklı yöntemler mevcuttur. Bu yöntemlerden birisi de ilaçlı tıkanıklık açma işlemidir. Tuvalet açma ilaçları tesisatın içindeki yabancı maddeleri eritir. Bu şekilde tesisattan uzaklaştırır. Sonucunda ise tıkanıklığı yok eder. Bu prensip üzerine çalışan tuvalet tıkanıklığı açma ilacı bazı noktalara dikkat edilerek kullanıldığı takdirde ciddi anlamda başarılı sonuçlar verecektir. Tesisatın içindeki tüm yabancı maddelerin çözünmesini sağlayan bu ilaçlar kanalizasyona ulaşmalarına fırsat verecektir. Bu yolla sorun ortadan kalkacak ve tuvalet çekişi normale dönecektir.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Tıkanıklık Açma İlaçları Seçerken Bunlara Dikkat!

Tıkanıklık açma ilaçları arasında seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan ilki kullanılacak olan tıkanıklık açma ilacının tesisata zarar vermemesidir. Bazı tıkanıklık açma ilaçları çok yüksek asidik değerlere sahiptir. Bu sebepten ötürü yabancı maddeyi erittiği gibi tesisatı da eritir. Sonuç olarak kaçaklar ortaya çıkar. Tıkanıklık açmaya çalışırken daha büyük bir sorun olan kaçağa sebebiyet verebilirsiniz. Kaçak içinse bu noktanın açılması ve borunun değiştirilmesi gerekir. Sonuçta size maddi külfet ortaya çıkacaktır. Bu yüzden ilaç seçiminde dikkat edilmesi gerekene belki de en önemli nokta budur. Firmamızı tercih ederek siz de doğru tuvalet açma ilaçlarının tesisatınızda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Yılların deneyimine sahip olan ekibimiz bu ilaçların uygulamasını da en iyi şekilde yapmaktadır. Daha etkili sonuçlar almanıza bu şekilde imkân veriyoruz.

İlaç İle Tıkanıklık Nasıl Giderilir? İlaca Alternatif Doğal Yöntemler Var Mı?

İlaç belirli karışımlar oluşturularak tuvalete dökülür. Döküldüğü andan itibaren tesisat içinde fokurdama olarak tabir edilebilecek bir hareketlenme başlar. Bu hareketlenme devamında tıkanıklığın giderilmesi ve yabancı maddelerin erimesi ile sona erer. Sonuç olarak tesisat açılır. Tuvalet tıkanıklığı açma ilacı gibi farklı yöntemler de mevcuttur. Karbonat ile tuvalet açma teli veya pompa ile de tıkanıklık giderilebilir. Fakat bu ilaçlar kadar kalıcı sonuç elde etmek mümkün olmayacaktır. Kökten çözüm ve tesisata zarar vermeyecek çözümler için siz de firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde adresinize gelecek olan ekiplerimiz soruna müdahale edecek ve tıkanıklığı giderecektir.

 

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.