Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tıkanan Gider Borusu Nasıl Açılır?

Tıkanıklıklar büyük problemlere sebep olur. Eğer tıkanan bir tesisat var ise bu beraberinde kaçakları, sızıntıları ve patlakları da getirecektir. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak tıkanan tüm tesisatınızı açtırabilirsiniz. Tıkanan gider borusu nasıl açılır sorusuna cevap arıyorsanız bu konu hakkında birkaç ipucu olduğu söylenebilir. Öncelikle evde bazı yöntemler mevcuttur. Bu yöntemler ile tıkanan gider boruları açılabilir. Eğer ki daha etkili ve kalıcı çözüm aranıyor ise tıkanan gider borusu için robotlu cihazlar şarttır. Bu cihazlar yüksek basınç uygulaması yapar. Sonucunda tıkanıklığı giderir.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Tıkalı Gider Evdeki Yöntemler İle Nasıl Açılır?

Tıkalı giderleri evde açmak için kullanılacak bir yöntem teldir. Tuvalet veya lavabo açıcı uzun teller mevcuttur. Bu tellerin özelliği ucunun kıvrılabilmesidir. Tuvalet açmak istediğiniz takdirde tuvalet açma telinin ucunu çengel şekline getirerek tuvaletten kanalizasyon tesisatına doğru uzatmanız gerekir. Sonrasında ise bu tıkanıklığı gidermek için teli ileri geri doğru hareket ettirmeniz önem taşıyor. Bu şekilde tıkanıklık kısmen de olsa giderilebilir. Diğer bir yöntem ise pompa yardımıyla tıkanıklığın giderilmesidir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise tıkanıklığı sadece belirli boyutlara kadar olduğu yerlerde giderilebileceğidir.

Tıkalı Gidere İlaçlı Çözümler

Tıkalı olan giderlere ilaçla müdahale edilebilir. Tuvalet ve lavabo açıcı ilaçlar yardımıyla siz de tesisatınızdaki sorunu giderebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız hizmet ile sorunları ortadan kaldırabilir, başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Günümüz şartlarında farklı birçok ilaç bulmak mümkündür. Fakta bu gider açıcı ilaçları seçerken dikkatli olmak gerekiyor. Tesisata zarar vermeyecek ürünleri tercih ederek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Robotlu Cihaz İle Tıkanıklık Açma

Robotlu cihaz ile tıkanıklık açmak da mümkündür. Eğer siz de robotlu cihaz ile tıkanıklık açtırmak istiyorsanız ve tıkanan gider borusu nasıl açılır sorusuna kalıcı çözüm arıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız sunmuş olduğu hizmetler ile size başarılı sonuçlar elde etmek için imkân verecektir. Son teknoloji cihazlar ile tesisatınızdaki yabancı maddeleri tesisattan uzaklaştırıyoruz. Bu sayede uzun vadede herhangi bir sorun yaşamadan rahat, kullanışlı bir tesisata kavuşmanızı sağlıyoruz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.