Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tıkalı Pimaş Açma Kimyasalı

Tıkalı pimaşların açılması özel yöntemler ile mümkündür. Fakat çok tıkalı olmayan pimaş giderlerini açmanın farklı yolları da mevcuttur. Evde uygulanacak bir takım basit yöntemler ile bu tıkanıklıkları açmak mümkün oluyor. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta kalıcılıktır. Eğer kalıcı bir çözüm isteniyorsa mutlaka profesyonel destek alınması gerekir. Siz de firmamız aracılığıylatıkalı pimaş açma kimyasalı ile profesyonel tıkanıklık giderme işlemi yaptırabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede tıkalı tesisatın açılmasını sağlayabilirsiniz.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Evde Tıkanıklık Giderme Yöntemleri

Evde farklı birçok tıkanıklık açma yöntemi vardır. Bunlardan birisi tel yardımıyla tıkanıklık gidermektir. Eğer tıkanıklığın sebebi tuvaletiniz veya daire içi tesisatınız ise bu durumda tuvalet açma teli yardımıyla tıkanıklığı giderebilirsiniz. Bu pimaş içerisinde yer alan yabancı maddeyi tel yardımıyla uzaklaştırabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise basınç uygulamalarıdır. Pompa yardımıyla buradaki yabancı maddeyi hareket ettirerek tesisattan uzaklaştırabilirsiniz. Fakat bu yöntemler ile kalıcı ve etkili çözümler üretmek çok zordur. Bunun yerine firmamızdan profesyonel destek alabilir, tıkanıklığınızı hızlıca çözebilirsiniz.

Pimaş Tıkanıklığı Gidermek İçin Nasıl Yöntemler Uygulanır?

Pimaş giderlerindeki tıkanıklığı kimyasal metotlar ile gidermek mümkündür. Firmamızın özel kimyasalları ile tıkanıklık açtırabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanılan kimyasaldır. Eğer tesisata zarar vermeyecek bir kimyasal kullanırsanız sizin için büyük avantaj ortaya çıkacaktır. Tesisata zarar verecek kimyasallar tıkanıklığı açabilir fakat tesisatta kaçakların başlamasına neden olacaktır. Bu yüzden tıkalı pimaş açma kimyasalı seçerken dikkatli olunması gerekiyor. Doğru ürünleri tercih etmek her zaman en mantıklı seçim olacaktır.

Profesyonel Destek İle Kalıcı Çözümler

Profesyonel destek almak için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tıkalı tesisatınızdaki sorunu giderecektir. Başarılı olmanız için bu şarttır. Profesyonel destek almak size zaman kazandırır. Ayrıca yanlış kimyasallar sebebiyle tesisatın delinmesi gibi sorunların da ortaya çıkmasını engeller. Daha detaylı bilgi için siz de hemen iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelecek ve sorunu giderecektir. Tıkalı pimaşını açacak ve sizlere sağlıklı bir tesisat teslim edecektir.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.