Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tıkalı Boru Açma Teli

Tıkanan tuvaletler ve lavabo giderleri her zaman sorun olmuştur. Bu sorunları özel yöntemlerle gidermek mümkündür. Evde uygulanacak birkaç basit metot ile tıkanıklıkları çözebilirsiniz. Fakat tıkanıklığın boyutuna göre bu işlemin etkisi de değişecektir. Eğer tıkanıklık çok yüksek oranda ise evdeki yöntemlerin işe yaraması pek de mümkün değildir. Bunun yerine profesyonel destek almak ve yüksek basınç uygulaması ile tıkanıklığı gidermek gerekir. Basit tıkanıklıklar içinse evde bazı yöntemler uygulanabilir. Bunlardan birisi de tıkalı boru açma teli ile tıkanıklığın giderilmesidir.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Tıkalı Boru Açma Teli İle Her Tıkanıklık Giderilebilir Mi?

Bahsi geçen tıkalı boru açma teli ile tıkanıklığı gidermek mümkündür. Fakat belli başlı tıkanıklıkları bu şekilde giderebilirsiniz. Yoğun ve ana hatta olan tıkanıklıklar özel metotlar ile giderilebilir. Robotlu ve yüksek basınçlı cihazlar bu yöntemlerden birisidir. Bir diğeri ise ilaçlı yöntemlerdir. Bu yöntemlerle de tıkanıklık giderilebilir. Fakat evde basit ve ufak çaplı tıkanıklıkları için boru açma teli uygundur. Boru açma telinin kullanımını iyi anladıktan sonra tıkanıklığı rahatlıkla giderebilirsiniz. Boru açma telinin yapısı da bu noktada önemlidir. Bu telin ucu çengel şeklindedir. Kıvrılan yapısı ile farklı şekillere girebilir. Bu avantajı kullanılarak tıkanıklıklar giderilebiliyor.

Evde Bu Metot Nasıl Uygulanır?

Evde bu metodu uygulamak için öncelikle tıkalı olan tesisata göre tıkalı boru açma teli ayarlanmalıdır. Ucundaki çengel boyutu buna göre ayarlandıktan sonra tesisata daldırılır. İleri geri hareketler ile tıkalı tesisat rahatlatılır ve yabancı maddenin tesisatı terk etmesi sağlanır. Eğer yakın bir yerde değilse telin daha uzun olanları tercih edilebilir. Yine de sonuç alınamıyorsa mutlaka profesyonel destek almak gerekiyor.

Kalıcı Çözüm Elde Etmek İçin Farklı Yollar Da Mevcuttur

Kalıcı çözümler ancak robotlu ve yüksek basınçlı cihazlar ile elde edilebilir. Siz de firmamızın servislerinden destek alarak bu cihazlardan faydalanabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tıkalı olan tesisatınızı tele ihtiyaç duymadan dakikalar içinde açıyor. Tıkanıklığın hızlı bir şekilde giderilmesini istiyorsanız siz de hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.