Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Su Kaçağı Tespiti Üsküdar

Su kaçağı tespiti profesyonel ekiplerden alınması gereken bir hizmettir. Eğer bu servis hizmeti alınırken yeterince gelişmiş teknolojik cihazlar kullanılmaz ise süreç uzayacak ve daha masraflı olacaktır. Bu durumu yaşamamak için profesyonel donanımlara sahip usta ekiplerden hizmet almak gerekiyor. Firmamız bu anlamdaki ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Kaçak tespiti sonrasında kaliteli malzemelerimiz ile onarım da gerçekleştiriyoruz. Bu sayede herhangi bir yeni kaçak oluşumunun da önüne geçiyoruz. Su kaçağı kimi zaman bir duvarın nemlenmesi ile kimi zaman ise alt katlarda yer alan banyo gibi mahallerin tavanlarında su birikintileri oluşması ile anlaşılabilir. Fakat çok daha küçük sızıntıları bu şekilde tespit etmek mümkün değildir. Su kaçağı tespiti Üsküdar servisimiz en küçük kaçakları bile kısa sürede tespit etmenizi sağlayacak donanıma sahiptir.

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Su Kaçağı Tespit Yöntemleri Nelerdir?

Birçok farklı kaçak tespit yöntemi bulunuyor. Bunlardan birisi su kaçağı tespitinin kameralı cihazlar ile yapılmasıdır. Boru hattında bu sistemler ile inceleme gerçekleştiriliyor. Sonrasında ise tespit edilen noktadan tesisat açılarak onarım işlemi tamamlanıyor. Diğer bir yöntem ise sonar sistemlerdir. Sonar sistemler ile su kaçaklarının bıraktığı en ufak sesler bile tespit edilebilmektedir. Bu sayede nokta atış ile kaçağın olduğu bağlantı noktası bulunabiliyor. Sonrasında ise kaçağa müdahale işlemine geçilmektedir. Ses sistemi ile en hassas kaçaklar dahi tespit edilebilmektedir.

Su Kaçağı Tespitinde Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz

Eğer su kaçağı tespiti Üsküdar sınırları içerisinde aradığınız bir hizmet ise firmamızın deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile teknolojiyi birleştiriyoruz. Farklı metotları kullanmamız tesisatınızdaki kaçağı çok daha kısa sürede tespit etmemize olanak tanıyor. Çok ufak sızıntıların tespiti kimi zaman fazla süre gerektirebilir. Fakat firmamızın profesyonel ekibi ve tam donanımlı cihazları sayesinde tüm su kaçakları kısa süre içerisinde tespit ediliyor. Sonrasında ise kaliteli malzemeler ve sağlam bir işçilik ile kaçak gideriliyor. Su kaçağı kimi zaman fark edilemeyen bir durum olabilmektedir. Faturalarınız yüksek geliyorsa muhtemelen tesisatınız da kaçak mevcuttur. Sorunu firmamız ile çözerek faturalardan da ciddi anlamda tasarruf elde edebilirsiniz. 

 

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.