Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Pimaş Açma

Pimaş tıkanıklıkları tüm dairelerde ciddi sorunlara yol açabilir. Açılmayan pimaşlar tek bir alandan değiş bütün alanlardan su taşkınlarının oluşmasına beraberinde ise maddi kayıpların ortaya çıkmasına neden olur. Ayrıca tıkalı olan pimaşın üstüne çok fazla yük binecektir. Bu fazla yükü taşıyamayacak olan borular zamanla çatlayacak ve kaçaklar da ortaya çıkacaktır. Bahsi geçen durumu yaşamamak için mutlaka pimaş açma hizmeti alınması gerekiyor. Bu hizmet sayesinde pimaşlarda ortaya çıkan gereksiz tıkanıklık durumundan kurtulabilirsiniz.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Robotlu Cihazlar İle Pimaş Açma İşlemi

Robotlu cihazlar ile dakikalar içinde tıkanıklığı gideriyoruz. Pimaşlar farklı sebeplerden dolayı zamanla tıkanabilir. Eğer doğru bir anda müdahale işlemine geçilmez ve geç kalınırsa bu borularda çatlaklar ve kaçaklar ortaya çıkacaktır. Firmamızın tüm servisleri robotlu cihazlar ile anında tesisata müdahale ediyor. Herhangi bir yeri kırmadan ve zarar vermeden tıkanıklık dakikalar içinde gideriliyor. Siz de firmamızdan destek alarak robotlu cihazlar ile tıkanıklığın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Pimaş Tıkanıklığının Nedenleri Nelerdir?

Tıkanıklığın birçok sebebi vardır. Bunlardan birisi inşaatlarda sıva yapılırken dökülen çimentonun bu giderleri tıkamasıdır. Sıvı halde iken dökülen çimento kuruduktan sonra buradan geçen su akışını zorlaştırır. Özellikle yağmur giderlerinde bu sorun sıklıkla yaşanır. Tuvalet ve banyo giderlerinde ise atılan yabancı maddeler tıkanıklığa neden olur. Bu maddelerin yüksek basınç ile tesisattan uzaklaştırılması gerekiyor. Bu yol ile tıkanıklık giderilebilir. Robotlu cihazlar ile kırmadan dökmeden noktasal olarak tıkanıklık giderilmektedir. Bu sayede hem maddi açıdan hem de zaman açısından büyük avantajlar elde etmek mümkündür.

Her Türlü Pimaş Tıkanıklığı Dakikalar İçinde Gideriliyor

Firmamızdan pimaş açma hizmeti alarak siz de sıkıntılı noktalara müdahale edilmesini ve ilerleyen süreçte daha büyük sorunların ortaya çıkmamasını sağlayabilirsiniz. Firmamız uzman kadrosu ile her türlü pimaş tıkanıklığını etkili şekilde çözüyor. Tuvalet pimaş, gider pimaş ve bina kanalındaki pimaş tıkanıklıkları robotlu cihazlar ile hızlı bir şekilde gideriliyor. Siz de daha detaylı bilgi almak için firmamızın iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tıkalı olan tesisatı açacaktır.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.