Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Lavabo Hortumu Nasıl Temizlenir?

Lavabo tıkanıklıkları hemen hemen her evde karşılaşılan sorunlardır. Bu soruna hızlı bir şekilde müdahale edilmesi gerekiyor. Mutfak lavabosundaki tıkanıklık sebebiyle sağlıksız ortamların oluşması kaçınılmaz olacaktır. Bu yüzden mutlaka hızlı bir şekilde lavabo tıkanıklığının giderilmesi gerekir. Aynı zamanda evde olmadığınız zamanlarda dairenizin su altında kalması da basit gibi gözüken bu tıkanıklıklar sebep olabilmektedir. Siz de hemen firmamızdan destek alarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Lavabo hortumu nasıl temizlenir sorusuna evde birkaç yöntem de önerilebilir. Tüm bunları yaptığınız halde sonuç alamıyorsanız bu durumda firmamızdan destek almanız önem taşıyor.

0553 690 90 67 WhatsApp'tan Yaz

Lavabo Hortumunu Evde Temizleme Yöntemleri

Evde temizleme yöntemlerinden ilki lavabo açma telleridir. Bu teller ince uzun yapıdadır. Uçlarında çengel şeklinde bir yapı mevcuttur. Lavabo deliğinden içeri sokulduğu takdirde ileri geri yapılarak lavabo giderindeki pislik çıkarılabilir. Bu şekilde sonuç alınamaz ise diğer bir yöntem lavabo açıcı kimyasalların kullanılmasıdır. Bu kimyasal maddeler ile lavabonun tıkanıklığı rahatlıkla açılabilir. Evde hazırlanabilecek bazı karışımlar da mevcuttur. Sirke ve karbonat lavabo açmak için ideal iki karışımdır. Sirke ve karbonat üzerine biraz da limon eklenerek 1 gün dinlendirilir. Sonrasında ise lavabo giderine dökülür. Üstüne de sıcak su dökülürse çözüm daha etkili olacaktır.

 

Lavabo Giderindeki Tıkanıklığın Farklı Sebepleri

Tıkanıklığın birçok sebebi olabilir. Bunlardan ilki atılan yabancı maddelerdir. Örnek vermek gerekirse mutfak giderine atılan sebze artıkları, yemek artıkları, çay otu çöpleri tıkanıklığın bir numaraları sebebidir. Banyo lavabosundaki borunun tıkanmasına ise neden olan temel faktör tüy, sakal ve kıldır. Bu yabancı maddeler zamanla tesisatta birikir ve su akışını zorlaştırır. Sonucunda ise tıkanıklık baş gösterir.

0553 690 90 67 WhatsApp'tan Yaz

 

Lavabo Tıkanıklık Probleminize Etkili Çözümler Üretiyoruz

Firmamız eğer evde uygulanan yöntemler ile çözülemeyecek düzeyde bir tıkanıklık ile karşı karşıya iseniz etkili çözümleri ile sizin kurtarıcınız oluyor. Eşsiz cihazlarımız, robotlu özel tıkanıklık açma hizmetimiz ile sizlerin her türlü lavabo gider tıkanıklıklarını açıyor, hortum temizlik işlemlerini itinayla gerçekleştiriyoruz. Daha detaylı bilgi için hemen arayabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak servis kaydı bırakabilirsiniz.

İlgili Aramalar:

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.