Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Klozet Pompası Tamiri

Klozet pompası farklı birçok cihaz için kullanılabilen etkili bir cihazdır. Siz de bu cihazdan faydalanarak birçok tıkanıklığı önleyebilirsiniz. Tıkanıklığı önlemek için birebir olan bu cihazın çalışma prensibi ise bir öğütücüye benzetilebilir. Tesisat içerisine girecek olan pis suyu öğüten klozet pompası, öğütülmüş katı atıkların ve yabancı maddelerin tesisat içerisine gitmesini sağlar. Bu sayede başarılı sonuçlar elde etmek mümkün olur. Firmamızdan alacağınız klozet pompası ile ilerleyen süreçte tıkanıklık gibi sorunları yaşamayacaksınız. Daha detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, teknik destek alabilirsiniz. Bazı durumlarda ise bu pompalar bozulabilir. Bu pompaların bozulmasının ise birçok farklı sebebi vardır. Bunlar yapılmadığı sürece pompalar arıza vermeyecek ve uzun vadede sorun çıkarmayacaktır.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Klozet Pompası Neden Bozulur?

Klozet pompasının bozulmasının birçok sebebi vardır. Bunlardan ilki, katı cisimlerdir. Tesisat içine atılan katı cisimler farklı sorunlara yol açar. Pompayı tıkar ve işlem yapmasını engeller. Bu ise tuvaletin geri basmasına ve tıkanıklığın ortaya çıkmasına neden olur. Diğer bir sorun ise pompaya binen yükün fazla olmasıdır. Örnek vermek gerekirse bir lavabo, klozet, duşa kabin ve çamaşır makinesi tek pompaya bağlanırsa sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bağlanan pompanın bu kadar cihazı çekebilecek kapasitede olması gerekiyor.

Tamir İşlemi Nasıl Yapılır? Sıfır Pompa Fiyatları Ne kadar?

Eğer siz de bozulan cihazınızın tamirini yaptırmak istiyor ve klozet pompası tamiri hizmeti almak istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Teknik destek alarak profesyonel çözümler üretebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız destek ile farklı sorunları ortadan kaldırabilir, tuvalet pompası tamiri yaptırabilirsiniz. Tuvalet pompası tamir işleminde ilk adım pompanın açılarak içinin kontrol edilmesidir. Burayı tıkayan herhangi bir yabancı madde olması durumunda bunlar temizlenir ve pompa yeniden kapatılır.

Profesyonel Destek Alarak Tıkanıklıkları Giderebilirsiniz

Eğer siz de tıkanıklık yaşıyor ve bu sorunu çözmek istiyorsanız firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Sonrasında ise bu tıkanıklıkların tekrarlanmaması için klozet pompası taktırabilirsiniz. Tuvalet pompası basit gibi gözükse de uzun vadede ciddi kazançlar elde etmenizi sağlar. Siz de hemen iletişim numaralarımızı arayarak tuvalet pompası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.