Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

0212 690 90 69  0216 610 06 16

Kameralı Cihazlarla Su Kaçağı Bulma

Binalarla ve açık alanlarda meydana gelen ve büyük bir kabusa dönüşen su kaçakları artık kabus olmaktan çıktı. Çünkü su kaçağı sorununu güvenli bir şekilde tespit eden modern cihazlar geliştirildi. Bu cihazlar, su kaçağını güvenli bir şekilde tespit ediyor. Kameralı su kaçağı bulma yöntemi özellikle gizli su sızıntılarında güvenli bir işlem gerçekleştiriyor. Firmamızda kameralı cihazlarla yapılan su kaçağı tespit işlemleri profesyonel ekipler tarafından yapılıyor. Bilgisayar teknolojisi ile donatılan bu makine, belli bir eğitim almadan kullanılamıyor. Özellikle gider borularında meydana gelen su kaçakları. görüntüleme cihazları ile tespit ediliyor. Bu tespit işlemlerinde herhangi bir yer kırılmıyor. Dolayısıyla yapılan işlemin maliyeti oldukça az oluyor.

Su Kaçağı Uzmanı

Kameralı su kaçağı bulma cihazının özellikleri atık su gider borularında meydana gelen sorunları kolay bir şekilde tespit ediyor. Pimaş borularında meydana gelen çatlaklar ve kırıkları bulan ve görüntüleme cihazları adı verilen makineler, kırık olduğundan şüphelenen gider borusu içine yollanıyor. Cihazın elde ettiği görüntüler bilgisayar ortamında değerlendiriliyor ve sonrasında müdahale şekli belirleniyor ve sorun güvenli bir şekilde ortadan kaldırılıyor.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.