Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma Servisi

Mutfak ve tuvalet giderleri genel olarak her evde tıkanabilen ve zamanla mutlaka bu sorunu ortaya çıkaran tesisat elemanlarıdır. Bu tıkanıklığın temel nedeni ise yabancı maddelerdir. İnsanlar yabancı maddeleri her türlü gidere atabiliyor. O an için atılan yabancı madde giderden geçse ve uzaklaşsa da tesisatta bir noktaya takılması kaçınılmaz olmaktadır. Tesisatta takıldığı noktada ise yabancı madde akışa engel olmaktadır. Buradan geçemeyen pis su geri basma yapmakta ve sonucunda tuvalet, lavabo gideri gibi noktalardan suyu geri vermektedir. Bu sorunu aşmak için Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma servisinden hizmet alabilirsiniz. Aynı gün içerisinde adresinize gelen ekiplerimiz tıkanıklığı kısa süre içerisinde gideriyor.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Yemek Artıkları Mutfak Giderlerini Tıkıyor

Mutfak lavabolarının genel sorunu yemek artıklarıdır. Mutfak giderlerine atılan yemek artıkları sebebiyle tesisatta su akışı güçleşir. Bu durumda ise en ufak bulaşıkların yıkanması durumunda bile mutfak lavabosunda aşırı su birikir. Aşırı su birikmesini önlemek ve tesisatın çekişini iyileştirmek için Gaziosmanpaşa mutfak ve tuvalet tıkanıklık açma servisinden hizmet almak gerekiyor. Buradan alınacak hizmet ile her türlü tıkanıklık giderilebilir.

Her Türlü Plastik Madde Tuvaletlere Zarar Verebilir

Plastik maddeler, şişe kapakları, poşet, ıslak mendil ve tuvalet kâğıdı zamanla tesisatta birikerek tıkanıklığa neden olabilir. Bu yüzden her türlü yabancı maddenin çöp kutusuna atılması gerekiyor. Tuvalete atılması halinde ilerleyen süreçte ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durumu yaşamamak için yabancı maddelerin tuvalete atılmaması gereklidir. Eğer tuvaletlerde tıkanıklık sorunu yaşanıyor ise bu durumda Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma servisinden hizmet alınabilir. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tıkanıklığı giderecektir.

Tesisattaki Yabancı Maddeler Dakikalar İçinde Temizleniyor

Aynı gün içinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz son teknoloji robotlu cihazlar kullanıyor. Bu cihazlar ile tesisattaki tıkanıklığı belirlemek çok kolay olmaktadır. Dakikalar içerisinde tesisattaki tıkanıklık belirlenmekte ve sonrasında bu noktaya müdahale ederek sorun çözülmektedir. Daha detaylı bilgi almak için siz de firmamızın iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Bu numaraları arayarak servis kaydı da oluşturabilirsiniz.   

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.