Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Beyoğlu Tıkanıklık Açma Servisi

Tuvalet ve mutfak giderlerinin tıkanması ciddi sorunlardandır. Özellikle birçok kişinin yaşadığı evlerde giderlere atılan yabancı madde sayısı artmaktadır. Bu ise beraberinde tıkanıklığı getirmektedir. Beyoğlu mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak son derece kaliteli bir tıkanıklık açma servisi sunuyoruz. Rögar, bina kanalı, tuvalet, lavabo, duşa kabin gideri gibi tıkalı olan tesisatları özel cihazlar ile açıyoruz. Siz de tıkanıklık açma hizmeti alarak ciddi avantajlar elde edebilirsiniz.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Tıkanıklık Açma Süresi Nedir?

Tıkanıklıkların açılma süresi değişkenlik gösterebilir. Tesisatın tıkalı olma düzeyi, tıkalı olan tesisatın konumu ve bu tesisatın malzemesi tıkanıklık açma süresini etkileyecektir. Tıkalı olma düzeyi yüksekse ve su akışı çok az ise burası biraz daha zaman alacaktır. Daha başlarda tespit edilen tıkanıklıklar ise daha hızlı giderilecektir. Buna ek olarak tesisatın geçtiği yerlerde kıvrımlar çok ise ve tesisat uzun ise burada da tıkanıklığı tespit etmek zor olabilir. Fakat tüm bunlara rağmen son teknoloji cihazlar kullandığımız için işlemler 15 dakika gibi sürelerde tamamlanıyor. Kısa sürede tıkanıklık gideriliyor.

Tıkanıklık Nasıl Giderilir?

Tıkanıklık farklı birçok yöntem ile giderilmektedir. Bunlardan birisi robotlu kameralı cihazlar ile tıkanıklığın tespitidir. Bu yöntemde tesisat içerisinde inceleme yapılarak yabancı maddeler tesisattan uzaklaştırılır. Bir başka yöntem kimyasal çözücülerdir. Bunlar da özel kimyasallar olduğu için tesisata zarar vermez. Piyasada çok sık rastlanmayan bu kimyasallar ile taşlaşmış yapılar delinir ve tesisattan uzaklaştırılır.

Kaliteli Hizmet İçin Bizi Arayın!

Kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız siz de Beyoğlu mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz gün içerisinde adreslere ulaşıyor. Anında özel cihazlar ile tıkanıklık tespiti yapılıyor. Noktasal olarak tıkalı olan yüzeyi belirleyen firmamız buraya müdahale ederek sıkıntıyı çözüyor ve düzgün çalışan tesisata sahip olmanıza imkân veriyor. Daha detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Servis kaydı bırakarak en yakın ekibimizin adresinize geçmesini sağlayabilirsiniz. Hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan firmamız uzman kadrosu sayesinde her türlü özel tesisat sorunlarında özel çözümler sunacaktır.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.