Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Belediye

Tuvalet tıkanıklıklarını açmak için belediyeden yardım istenebilir. Fakat tuvalet tıkanıklığı açma belediye konusunda araştırma yapanların öncelikle dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak belediyeler sadece ana hatlardaki tıkanıklıkları gideriyor. Buna göre hareket etmek önem taşıyor. Eğer sizin tıkanıklığın sebebi ana hattaki yabancı maddeler değilse bu durumda belediyenin tıkanıklık açma aracı bir işe yaramayacaktır. Bina kanalı veya ana hat tıkanıklıklarına çok yüksek basınç gerekir. Bu yüksek basınç ise belediyenin sunduğu araçlar ile mümkündür. Fakat daire içlerinde veya daha küçük tesisatta bu cihaz ağır gelecek, tesisata zarar verecektir. Bahsi geçen durumun yaşanmaması için mutlaka firmamızı aramanız gerekiyor. Özel, tam olarak daire iç tesisatlarına uygun basınç uygulaması yapan cihazlarımız ile sorunu ortadan kaldırıyoruz.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Rögar Tıkanıklıkları Belediye Tarafından Açılır Mı?

Rögar tıkanıklıkları kimi zaman belediye tarafından açılabilmektedir. Fakat burada fazla basınç uygulamasına bağlı olarak borularda patlaklar ve farklı sorunlar ortaya çıkabilir. Bunun yerine firmamızdan robotlu cihaz desteği alabilirsiniz. Robotlu cihaz ile tesisatınıza zarar vermeden tıkanıklığı gideriyoruz. Sağlıklı çekiş gücüne sahip tesisata kavuşmanızı sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve tuvalet tıkanıklığı açma belediye konusunda bilgi sahibi olmak için siz de bizi arayabilirsiniz.

Bina Kanalı Tıkanıklıkları Nasıl Giderilir?

Bina kanalları atılan yabancı maddeler sebebiyle zamanla tıkanabilir. Bu tıkanıklık öyle boyutlara gelir ki tüm dairelerde tuvalet tıkanıklığı, lavaboda pis su birikmesi gibi sorunlar baş gösterir. Tam da bu noktada devreye firmamız giriyor. Bina kanalı, tuvalet, lavabo ve her türlü tıkanıklığı robotlu cihaz ile açıyoruz. Kırmaya gerek kalmadan tesisatı direkt olarak robotlu yüksek basınçlı cihaz ile açtırmak için siz de firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

En Etkili Çözümler İçin Bizi Arayın

Daha etkili çözümler üretmek ve sorunu hızlıca çözmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorununuza müdahale edecektir. Sorunu çözüme kavuşturarak tesisat problemlerinizden kurtulmanızı sağlayacaktır. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Bilgi aldıktan sonra servis kaydı oluşturmanız da mümkündür. 

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.