Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tuvalet Açma

Tuvalet tıkanıklığı zaman zaman can sıkıcı hal alabilir. Bu boyutlara gelmeden önce mutlaka tıkanıklığın tespit edilmesi ve giderilmesi gerekiyor. Tıkalı tuvaleti anlamak çok basittir. Eğer sifonu çektiğinizde tuvalette az da olsa bir birikme oluyor ve su anında gitmiyor ise bu tesisatınızın tıkalı olduğu anlamına gelir. Alacağınız tıkanıklık açma veya tuvalet açma hizmeti ile bu sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Firmamızın tüm servisleri son teknoloji cihazlar ile hizmet veriyor. Bu cihazlar herhangi bir yeri kırmadan dökmeden noktasal olarak tıkanıklığın bulunmasını ve sonrasında ise bu tıkanıklığa müdahale edilmesini sağlıyor. Siz de firmamızdan destek alarak bahsi geçen sorunu çözebilirsiniz.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Tuvalet Tıkanıklığının Sebepleri Nelerdir?

Tuvalete atılan her türlü yabancı madde bu tıkanıklığa neden oluyor. Özellikle poşet ve plastik malzemeler tıkanıklığın temel sebebini oluşturmaktadır. Tuvalete atılacak olan bir plastik madde ilerlerken sıkışabilir. Sıkıştığı noktada su geçişini zorlaştıracaktır. Bu zorlama ise tesisatın geri basmasına ve tuvaletin çekiş gücünün düşmesine neden olur. Siz de firmamızın profesyonel ekiplerinden tuvalet açma hizmeti alarak bahsi geçen sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Yüksekbasınç uygulaması ile her türlü yabancı madde tesisattan uzaklaştırılıyor.

Rögar Ve Bina Kanalı Tıkanıklıkları Açma

Rögar ve bina kanallarının tıkanması durumunda ise binadaki tüm tuvaletlerde sıkıntı ortaya çıkacaktır. Tuvaletlerin hepsi birden geri basma yapacak ve sağlıksız ortam oluşacaktır. Bu durumda rögar için daha yüksek basınçlar gerekebilir. Yüksek basınçlar daire için çok gelirken rögar için yetersiz kalabilir. Bu yüzden firmamızın buna uygun olan robotlu cihazlarını tercih etmeniz önem taşıyor. Kırmadan dökmeden rögar, bina kanalı ve daire içi tuvalet tesisatındaki her türlü tıkanıklığı dakikalar içinde açıyoruz.

Hızlı, Etkili ve Profesyonel Çözümler

Firmamızın İstanbul servisi aynı gün içinde adresinize geliyor. Diğer servisleri de en hızlı şekilde adreslere gelerek sorunu çözüyor. Oldukça geniş bir servis ağı ile hizmet sunan firmamız sizlere son teknoloji cihazlar ile kaliteli bir tuvalet açma olanağı sunmaktadır. Bu sayede işlemler daha hızlı ve sağlam şekilde gerçekleşiyor. Alınan sonuçlar daha kalıcı oluyor.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.