Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tuvalet Açma Teli

Tuvalet tıkanıklığı günümüzde herkesin yaşadığı büyük bir problemdir. Bu problemi çözmek için farklı metotlar vardır. Tüm bu metotları deneyerek tuvaletinizdeki tıkanıklığı giderebilirsiniz. Fakat bu metotları öğrenmeden önce tıkanıklığın nedenlerini algılama, daha iyi çözüm üretmek için şarttır. Tuvaletlerdeki tıkanıklıklar birçok noktada olabilir. Bunlardan birisi direkt olarak sizi ilgilendiren daire içi ile bina kanalı arasındaki bağlantıyı sağlayan pis su tesisatıdır. Bu tesisattaki bir tıkanıklık tuvaletten çekilecek olan pis suyun bina kanalına ulaşmasını zorlaştırır. Bu durumda ise tuvaletinizin geri basması ve tıkanması kaçınılmaz olacaktır. Diğer bir tıkanıklık sebebi ise bina hattındaki tıkanıklıklardır. Bu hattaki tıkanıklık tüm daireleri etkiler. Dairelerden bina kanalına ulaşan pis sular buradan rögara ve sonrasında ana kanalizasyon hattına bağlanır. Bina hattında oluşan tıkanıklık sebebiyle bu sıralama düzgün şekilde ilerlemeyecek ve bina hattına yüksek miktarda yük binecektir. Sonuç olarak tesisatın patlaması ve kaçakların da ortaya kaçınılmazdır. Eğer tesisatınızdaki kaçak daire içindeyse bunu evde gidermeniz mümkün olabilir. Fakat bina hattındaki tıkanıklıklar ancak özel cihazlar ile giderilir.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Tuvalet Tıkanıklığı Giderme

Tuvalet tıkanıklığını tuvalet açma teli ile gidermeniz mümkündür. Bu tel uzun ve sert bir teldir. Kısmen kıvrılabilir. Kıvrılan ucunu çengel gibi yaptıktan sonra tuvaletin deliğinde ileri geri hareket ettirmeniz gerekiyor. Bu şekilde tel tuvaletteki yabancı maddelerin çıkarılmasını sağlayacaktır. Eğer buraya sıkışmış bir poşet veya farklı bir atık varsa tel yardımıyla rahatlıkla çıkarılabilir. Fakat bu kalıcı çözüm de olmayabilir. Kalıcı çözümler üretmek için daha etkili metotları denemek gerekiyor. Burada yer alan tüm yabancı maddeleri eritmek veya tesisattan uzaklaştırmak önem taşıyor.

Kalıcı Çözüm Nasıl Elde Edilir?

Kalıcı çözümü eğer ki daire içinde tıkanıklık yoksa tuvalet açma teli yardımıyla elde etmeniz mümkün değildir. Bunun yerine robotlu ve yüksek basınçlı cihazlara sahip firmamızı tercih edebilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tıkalı olan tesisatınızı dakikalar içinde açıyor ve sağlıklı bir tesisata kavuşmanızı sağlıyor. Bunu özel yöntemler ile yapan ekibimiz kalıcı çözüm elde etmenize olanak tanıyor.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.