Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tuvalet Açıcı Pompa

Tuvalet tıkanıklığı hemen hemen her evde yaşanan sorunlardandır. Bu sorunu aşmak için herkes kendince bir çözüm üretiyor. Bu çözümlerden birisi de tuvalet açıcı pompa olmaktadır. Çoğu evde olan bu ürün ile tıkalı olan tuvalet açılabilir. Çalışma prensibi olarak incelendiğinde tuvalet deliğinden bir basınç oluşturduğu gözlemlenecektir. Küçük çaplı bu basınç ise tıkanıklığa neden olan nesnenin tesisattan uzaklaşmasını sağlayabilir. Tüm tıkanıklıkları çözmese de ufak çaplı tıkanıklıklar için tuvalet açan pompalar kullanabilir. Bazı tıkanıklıkları giderebildiği gibi bazı tıkanıklıkları da gideremeyen bu ürün yerine göre çok kullanışlı olabilir.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Tuvalet Pompası İle Hangi Tıkanıklıklar Giderilebilir

Tuvalet pompası genel olarak daha ince ve ufak olan tıkanıklıkları giderebilir. Tuvalete atılan ve biriken tuvalet kâğıtları bu pompa yardımıyla tesisattan uzaklaştırılabilir. Ya da tuvalete bez kaçırılması durumunda sıkışan bez pompa yardımıyla hareket ettirilebilir. Fakat tuvalet açıcı pompa daha büyük tıkanıklara çözüm üretemeyecektir. Bazı tıkanıklıklar daire içinden kaynaklanmaz. Bina ana hattındaki veya rögardaki yabancı maddeler sebebiyle ortaya çıkar. Bu duruma müdahale etmek için daha profesyonel yöntemlerin kullanılması gerekiyor.

Farklı Yöntemler De Var Mı?

Farklı birçok yöntem ile daire içi tıkanıklıkları giderebilirsiniz. Tuvalet açıcı tel, tuvalet açıcı kimyasal ilaçlar ve bunlara benzer ürünler ile tıkanıklığı evde kendiniz giderebilirsiniz. Fakat bu yöntemler ile kalıcı çözüm almak çok da kolay olmayacaktır. Daha kalıcı çözümler için profesyonel metotların tercih edilmesi gerekiyor. Ancak bu profesyonel yöntemler ile başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Profesyonel Çözümler Ne Gibi Avantajlar Sunar?

Firmamız robotlu yüksek basınç uygulaması yapan cihazlarla hizmet sunmaktadır. Kısa sürede adresinize gelecek olan yetkili servisimiz tıkanıklığın boyutuna göre özel bir robotlu cihaz kullanacak ve tıkanıklığı çözecektir. Bazı durumlarda özel kimyasal ilaçlar da kullanılmaktadır. Bu kimyasal ilaçların sunduğu en temel avantaj ise tesisata zarar vermeden tüm yabancı maddeleri eritmesidir. Bahsi geçen metotla da firmamızın tıkalı tesisatınızdaki sorunu giderebiliyor. Tuvalet pompasının yetersiz kaldığı durumlarda siz de profesyonel destek alabilir, sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve servis kaydı için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.