Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tıkanıklık Açma Makinesi

Tıkanıklıklar tesisata ciddi yükler binmesine ve bu sebepten tesisatın zarar görmesine neden olur. Buna ek olarak tesisatın içerisinde yeterli alan olmadığı için lavabo, tuvalet gibi pis su çeken giderler de tıkanacaktır. Bu durum sağlıksız bir ortamın oluşmasına neden olur. Tıkanıklık açma makinesi ile tüm bu sorunlar tarihe karışıyor. Firmamızın sahip olduğu son teknoloji cihazlar ile tıkanıklıklar dakikalar içinde gideriliyor. Ayrıca tüm tesisatın açılması gibi maddi külfetler de ortadan kaldırılmaktadır. Firmamızın kullandığı özel cihazlar ile kısa sürede tesisat açılmadan ve herhangi bir müdahale yapılmadan tıkanıklık gideriliyor.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Tıkanıklık Açma Makinesi Çalışma Prensibi

Bu cihaz tıkanıklığı yüksek basınç uygulaması ile gidermektedir. Yüksek basınç uygulayarak tıkalı tesisattaki problemi çözüme kavuşturuyor. Özel kameralar ile tıkanıklığın nerede olduğunu da tespit ediyor. Bu sayede herhangi bir noktadan tesisatın açılması ya da müdahale edilmesi gibi durumlar tarihe karışmaktadır. Robotlu cihaz ile tıkalı tesisat kısa süre içerisinde açılmaktadır. Kullanan operatör de işinde uzman olduğu için tıkanıklık çok daha hızlı giderilmektedir. Bu cihazdan alınan sonuçlara göre gerekli değerlerde basınç uygulanmakta ve tesisatı tıkayan yabancı maddeler uzaklaştırılmaktadır.

Kameralı Ve Yüksek Basınç Uygulayan Cihazlar İle Tıkanıklık Giderme

Kameralı ve yüksek basınç uygulayan bu cihazlar ile tıkanıklık hızlı bir şekilde giderilmektedir. Dakikalar içinde giderilen tıkanıklık ile tüm sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Tıkanıklığın birçok sebebi vardır. Bunlardan birisi tesisata atılan yabancı maddelerdir. Diğer bir sebebi ise tesisatın yapılışında uygulanan mantık hatalarıdır. Eğer tesisat düzgün şekilde inşa edilmez ise tıkanıklıklar oluşacak ve problemler başlayacaktır. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Gideriliyor

Kırmadan ve dökmeden ve herhangi bir yere zarar vermeden tıkanıklıkları gideriyoruz. Bunu dakikalar içinde yapıyor ve sağlıklı bir tesisata kavuşmanızı sağlıyoruz. Siz de son teknoloji tıkanıklık açma makinesi ile tıkanıklığınızın giderilmesini istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Servis kaydı oluşturmanız halinde ekiplerimiz adresinize gelecektir. Hızlı bir şekilde adresinize gelen servisimiz en uygun yöntem ile tıkanıklığı dakikalar içinde gideriyor.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.