Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanıklıkları ciddi bir problemdir. Eğer siz de tıkanan tuvalet nasıl açılır karbonat konusunda bir fikir arıyorsanız birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle karbonat ile tuvalet açılabilir mi sorusuna evet cevabı verebiliriz. Karbonat ile kalıcı olmasa da geçici çözüm üretmek mümkündür. Ya da çok büyük tıkanıklıklar haricin kısmen daha az tıkanmış tuvaletleri bu metotlarla açmak mümkündür. Diğer bir önemli nokta ise karışımlardır. Karbonat tek başına çok etkili olmayabilir. Bunun yerine karbonat ile birleştirilen özel karışımlar kullanılabilir. Bu karışımlar ile tıkanıklıklar hızlıca giderilecek, sağlıklı bir tesisata kavuşmanız evdeki yöntemler ile tamamlanacaktır. Fakat çok yoğun tıkanıklıklarda bu yöntem işe yaramayabilir. Yine de denemekte fayda var.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Karbonat İle Tuvalet Açılır Mı?

Karbonat ile tuvalet açılabilir. Karbonat yakıcı etkiye sahiptir. Tuvalet tıkanıklıkları ise tesisat içerisinde biriken yabancı maddeler sebebiyle ortaya çıkar. Karbonat yardımıyla bu tıkanıklıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Karbonatla yapacağınız karışım ile tesisatın içindeki yabancı maddeler eriyecek ve tesisatın çekişi iyileşecektir. Fakat profesyonel destek almak her zaman daha önemlidir. Firmamızın tesisatçı servislerinden yüksek basınçlı tuvalet açma hizmeti alabilirsiniz. Bu yolla karbonattan daha etkili çözümler üretebilirsiniz.

Nasıl Bir Karışım Yapmak Gerekiyor?

Eğer tıkanan tuvalet nasıl açılır karbonat ile araması yapıyorsanız öncelikle bir karışım hazırlamanız gerekecek. Bu karışımın içerisinde sirke, sıvı sabun, karbonat ve sıcak su olmalıdır. Beklemek etkiyi daha da artıracaktır. Bir kabın içerisine üzüm sirkesi döküp sonrasında ise üzerine karbonat dökmek karışımın ilk adımıdır. Bu oluşan karışımı yaklaşık bir gece boyunca bekletmeniz çözümüdaha etkili yapacaktır. Bekleyen karışımı tuvalete dökmeden önce bir miktar sıvı sabun kayganlaştırıcı etkisi görecek ve daha rahat temizlenme sağlayacaktır. Sonrasında ise bu karışımın hemen arkasından kaynar su dökerek etkiyi 2 katına çıkarabilirsiniz. Bu şekilde tıkanıklığı yok edebilirsiniz.

Daha Kalıcı Çözümler Nasıl Elde Edilir?

Daha kalıcı yöntemler ancak profesyonel cihazlar ile elde edilir. Firmamızın sahip olduğu son teknoloji robotlu cihazlar ile  tuvalet tıkanıklığı açma bu kadar uzun süreler beklemeden dakikalar içinde açılmaktadır. Yüksek basınç uygulaması ile tıkanıklık giderilmekte ve çekiş gücü yüksek tesisata kavuşmanız sağlanmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.