Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tıkanan Tuvalet Borusu Nasıl Açılır?

Tıkanan tuvalet borusunun hızlı bir şekilde açılması gerekiyor. Eğer bu açma işlemi gecikirse farklı problemler de ortaya çıkacaktır. Tıkanıklık farklı noktalardan kaynaklanabilir. Bazı tıkanıklıklar daire içinde yer alan pis su tesisatındaki yabancı maddeler sebebiyle tıkanabilir. Bunun çözümü basittir. Daha kolay bir şekilde giderilen bu tıkanıklığın büyük boyutluları özel cihazlar ile ancak açılabilir. Bir diğer tıkanıklığa sebep olan nokta ise bina içindeki pis su giderleridir. Buradaki pimaşlar da zamanla tıkanabilir. Bu sebeple daire içindeki tuvaletler tıkanacak, işlevini yerine getiremeyecektir. Eğer burada da sorun yoksa son sıkıntı olabilecek nokta rögardır. Mutlaka yüksek basınçlı cihazlar ile bu tıkanıklığın giderilmesi gerekir. Aksi durumda tıkanıklık büyüyecek ve tüm dairelerin sorun yaşamasına nede olacaktır.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Kimyasal İlaçlar İle Tıkanıklık Giderilir Mi?

Kimyasal ilaçlar ile tıkanıklık giderilebilir. Fakat bu çözüm çok da kalıcı değildir. Sadece geçici ve o an için bir çözüm üretmeye yarar. Eğer siz de firmamızdan destek alırsanız kalıcı çözümler elde edebilirsiniz. Marketlerde satılan kimyasallar yoğun asidik değerlere sahiptir. Bu sayede tesisat içerisindeki yabancı maddeleri eritirler. Bu şekilde tesisattan uzaklaştırırlar. Fakat bu kimyasal maddelerin bazılarıyabancı maddeleri erittiği gibi tesisatın borularını da eritebilir. Bu boruların erimesi ise size farklı maddi külfetler çıkaracaktır. Tıkanan tuvalet borusu nasıl açılır sorusuna belki de en iyi cevap profesyonel destek almak olacaktır. Bu sayede bahsi geçen sorunları da yaşamazsınız.

Robotlu Cihazlar İle Tıkanıklık Giderme

Eğer siz de tıkanan tuvalet borusu nasıl açılır sorusuna cevap arıyorsanız mutlaka firmamızın robotlu cihazlarını test etmelisiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz öncelikle tesisatınızı kontrol ediyor. Tıkalı olan noktayı tespit ediyor. Sonrasında ise bu noktaya yüksek basınç uygulaması yapıyor. Bu şekilde tesisatınızdaki tıkanıklığı gideriyor. Farklı metotlar da vardır. Kimyasal ilaçlar bunlardan birisidir. Firmamız tesisata zarar vermeyen, etkili ve uzun vadeli çözümler sunan kimyasal ilaçları da kullanmaktadır. Dilediğiniz hizmeti firmamızdan gönül rahatlığı ile alabilir, tesisatınızdaki tıkanıklığı uzun vadede giderebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için hemen bizi arayabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.