Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Tıkanan Su Borusu Nasıl Açılır?

Tıkanan su borusunu açmak için birçok teknik vardır. Bu teknikler kullanılarak tıkalı tesisatınızı açabilirsiniz. Eğer halen tesisatınız açılmıyor ve çekiş gücü normale dönmüyorsa bu durumda profesyonel destek almanız da önem taşıyor. Siz de hemen firmamızı arayarak profesyonel destek alabilirsiniz. Tıkanan su borusu nasıl açılır sorusuna verilecek farklı birçok cevap vardır. Bunlardan ilki evdeki uygulanabilecek yöntemlerdir. Fakat bazı evde uygulanan yöntemler farklı sorunlara yol açabilir. Kalıcılığın olmaması ve kısa süre sonra aynı sorunun tekrarlanması bunlardan sadece birisidir. Eğer siz de evdeki yöntemler ile sonuç alamıyorsanız mutlaka profesyonel destek almalısınız.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Tıkanıklığın Temel Nedenleri Nelerdir?

Tıkanıklığa neden olan temel faktör yabancı artık maddelerdir. Tesisat içerisinde atılan artık maddeler zamanla tıkanıklığa yol açar. Mutfak giderine atılan meyve ve sebze artıkları, çay çöpleri, yemek artıkları bunlardan sadece bazılarıdır. Tuvalete atılan yabancı maddeler, poşet ve çöpler de tıkanıklığa sebep olan bir diğer faktördür. Siz de firmamızı tercih ederek bu tarz sorunları ortadan kaldırabilir, başarılı olabilirsiniz. Tesisatınızın çekiş gücünü artırabilirsiniz.

Tıkanıklık Evde Hangi Yöntemler İle Giderilebilir?

Evde giderme yöntemlerinden ilki ilaçlardır. Marketlerde tıkanıklık giderici bazı kimyasallar mevcuttur. Bu kimyasallar yardımıyla tıkanıklığı gidermek mümkündür. Buna ek olarak kendiniz evde bazı karışımlar da hazırlayabilirsiniz. Sirke ve karbonatın karıştırılması ve bekletilmesi bu yöntemlerden sadece birisidir. Bahsi geçen karışımı beklettikten sonra lavaboya, tuvalete veya tıkanan su borusuna dökebilirsiniz. Bu tıkanıklığı giderecektir. Sonrasında gidere kaynar su dökmek etkiyi daha da artıracaktır. Fakat tüm bunlara rağmen halen tıkanan su borusu nasıl açılır sorusuna bir cevap bulamadıysanız sizin de profesyonel destek almanız şart demektir.

Tıkanıklıklara Profesyonel Çözümler İçin Bizi Arayın!

Tıkanıklıklara profesyonel çözümler firmamızın yetkili servisleri tarafından üretiliyor. Özel son teknoloji cihazlarımız ile her türlü tıkanıklığı dakikalar içinde çözüyoruz. Siz de firmamızı arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. En yakın ekibimiz adresinize gelecektir. Sorununuza kalıcı çözümler üreterek sorunu ortadan kaldıracaktır. Daha detaylı bilgi almak için siz de hemen firmamızı arayabilir, destek alabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.