Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Porçöz Tuvalet Açar Mı?

Tuvalet tıkanıklıkları hemen hemen her evde yaşanan büyük bir problemdir. Tıkanan tuvalet sebebiyle sağlıksız bir ortam oluşması kaçınılmazdır. Bazı durumlarda daire içine kadar taşan pis sular halıları, eşyaları kullanılamaz hale getirebilmektedir. Bu yüzden tıkanıklıkların hızlıca giderilmesi gerekiyor. Tıkanıklıklar için evde uygulanabilecek bir çözümse porçözdür. Porçöz tuvalet açar mı sorusuna evet cevabı verilebilir. Bazı durumlarda tıkanıklıkları açabilse de bazı durumlarda porçöz ile tıkanıklık açmak imkânsızdır. Siz de firmamızdan destek alarak bu durumlar ile baş edebilir ve yoğun tıkanıklıkları giderebilirsiniz.

0553 690 90 67 WhatsApp'tan Yaz

Porçöz İle Hangi Tıkanıklıklar Giderilebilir?

Porçöz sadece katılaşmış bazı yabancı maddelerin tesisattan uzaklaştırılmasını sağlar. 1 ölçek deterjanın üstüne eklenecek olan 2 ölçek porçöz iyi bir tuvalet tıkanıklığı gidericisidir. Bu karışım tuvalete döküldükten sonra ise hemen kaynar su tuvalete dökülmelidir. Kaynar su ile iyice etkileşime girecek olan porçöz tesisat içerisindeki tıkanıklığı giderecektir. Çok büyük tıkanıklıklar için bu ürün yeterli olmayabilir.

Katı Cisimlerin Sebep Olduğu Tıkanıklıkları Porçöz İle Açmak

Katılaşmış kâğıt gibi atıkların tesisattan uzaklaştırılması için iyi bir çözüm olsa da Porçöz her durumda kullanılamaz. Eğer tesisattaki tıkanıklığa yabancı bir cisim neden oluyorsa porçöz burada etkili olamayacaktır. Bu yüzden porçöz tuvalet açar mı konusunda tıkanıklık boyutu önem taşıyor. Ayrıca tıkanıklığa neden olan atık madde de önemlidir. Eğer bu atık madde bir cisimse bu durumda profesyonel destek almanız önem taşıyor. Ancak bu şekilde sorunu çözebilirsiniz.

0553 690 90 67 WhatsApp'tan Yaz

Profesyonel Destek İçin Bizi Arayın!

Firmamız profesyonel destek sunmaktadır. Robotlu cihazlarımız ile tesisatınızdaki yabancı cisimleri tesisattan uzaklaştırıyoruz. Daire içindeki tuvalet tıkanıklıkları bazense rögar ve bina kanalındaki sorunlardan dolayı ortaya çıkar. Buradaki tıkanıklıkları ise Porçöz ile açmak imkânsızdır. Bunun yerine robotlu cihaz ile yüksek basınç uygulaması yapılması en mantıklısıdır. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak sorunu ortadan kaldırabilir, başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorunu tespit ediyor ve tıkanıklığa hızlıca müdahale ediyor. Yüksek basınç gereken uygulamalarda da firmamızdan destek alabilirsiniz. Ana kanalizasyon hattı tıkanıklıkları için de çözümlerimiz mevcuttur.

 

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.