Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Logar Açma

Her türlü tıkanıklığın giderilmesi için özel cihazlar gerekmektedir. Bazı tıkanıklıklar evdeki yöntemler ile giderilebilse de kalıcı çözüm elde etmek için mutlaka tıkanıklık açma hizmeti alınması gerekiyor. Firmamız bu konuda duyduğunuz ihtiyaçları en iyi şekilde karşılıyor. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tesisatınıza müdahale ediyor ve sizlere sağlıklı birer tesisat sunuyor. Tuvaletin geri basması, lavabo giderinin tıkanması gibi farklı birçok sorun mevcuttur. Bu sorunların giderilmesi için ise logar açma, bina kanalı açma, tıkanıklık giderme gibi farklı hizmetlerin alınması gerekebilir. Siz de firmamızı tercih ettiğiniz takdirde bu tarz sorunları ortadan kaldırabilir, tıkanıklıkları giderebilirsiniz.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Rögar Tıkanıklığının Temel Sebepleri

Tuvalete atılan bez parçalar, naylon, poşet, her türlü kâğıt atığı veya farklı yabancı maddeler tesisatınız tıkanmasına neden olur. Bu tıkanıklık daire içinde veya rögarda olabilir. Eğer tıkanıklığın boyutu çok büyükse rögar tıkanmış sonucuna varılabilir. Ayrıca tıkanıklık tüm daireleri etkiliyorsa da tıkanıklık rögardan kaynaklanacaktır. Bu sorunu gidermek için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz robotlu cihazlar ile logar açma hizmeti sunacak, tesisatınızdaki problemi giderecektir. Daha detaylı bilgi için hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkanıklık Nasıl Giderilebilir?

Tıkanıklığı gidermek için farklı metotlar mevcuttur. Kimyasal ilaçla tıkanıklığın giderilmesi bunlardan sadece birisidir. Bir diğeri ise tıkanıklığın robotlu cihazlar ile giderilmesidir. Ayrıca tuvalet açma teli ile de tuvalet tıkanıklığı giderilebilir. Fakat rögar için bu tarz basit yöntemler yeterli olmayacaktır.

Profesyonel Destek Almak İçin Bizi Arayın!

Siz de profesyonel destek almak istiyorsanız hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tesisatınıza müdahale edecek ve sorunu giderecektir. Daha detaylı bilgi için hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz hızlı bir şekilde adressizi geçecek, tıkanıklığın durumuna göre farklı yöntemler ile sorunu giderecektir. Çok yüksek tıkanıklık düzeylerinde robotlu cihazlar ile yüksek basınç uygulaması yapılması şarttır. Diğer durumlarda ise tıkanıklığı ilaçlı yöntemler ile açabilirsiniz. Siz de servis kaydı oluşturmak için hemen telefon numaralarımızı arayabilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.