Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Esenyurt Tıkanıklık Açma Servisi

Tuvaletlerin tıkanması hemen hemen her evde yaşanan sorunlardan birisidir. Genel olarak tuvaletlere atılan yabancı maddeler bu tıkanıklığa neden olur. O an için atılan yabancı madde giderden geçse de tesisat içerisinde bir yere mutlaka takılmaktadır. Zamanla atılan yabancı maddeler birikerek tesisatı tamamen tıkamakta ve sonucunda tuvalet tıkanıklıkları ortaya çıkmaktadır. Yabancı maddeden ayrı olarak tesisatın yapılış aşaması da bu tıkanıklıklara yol açabilir. Tesisatın akışı düzgün olmadığı takdirde yeterli debide suyu çekemeyecek ve sonucunda tuvaletin çekişi düşecektir. Esenyurt tıkanıklık açma servisi olarak bahsi geçen sorunları ortadan kaldırıyoruz. Sizlere eşsiz, sağlıklı ve etkili tesisata kavuşma imkânı sunuyoruz.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Tuvalet Tıkanıklığına Robotlu Cihazlar İle Müdahale

Tıkanan tuvaletlere hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Esenyurt mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak robotlu cihazlar kullanıyoruz. Bu cihazlar özel kameralara sahiptir. Kameralar sayesinde tesisatın tıkalı olan kısmı rahatlıkla belirlenebilir. Sonrasında ise buradaki yabancı maddeler yüksek basınç ile uzaklaştırılır. Bu metotla her türlü tuvalet tıkanıklığı rahat bir şekilde gideriliyor. Daha detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Mutfak Giderlerini Dakikalar İçinde Açıyoruz

Mutfak giderlerindeki tıkanıklıkları da dakikalar içerisinde gideriyoruz. Mutfak lavaboları atılan yemek artıkları sebebiyle tıkanabilir. Bu durumda en ufak bardağın bile yıkanması esnasında lavabo su dolacaktır. İstenmeyen bir durum olan lavabo tıkanıklığı özel yöntemler ile çözülüyor. Firmamızın kullandığı tesisata zarar vermeyen çok özel olan kimyasallar ile tıkanıklık gideriliyor.

Güvenilir Hizmet İçin Bizi Arayın!

Esenyurt mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi gün içinde adresinize geliyor. Doğa Tesisat size en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunacaktır. Firmamızdan destek almak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Numaralarımızdan bizlere ulaşarak servis kaydı bırakabilir, sonrasında ise tesisatınızın kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. Kaliteli malzeme ile üstün bir işçiliği buluşturuyoruz. Farklı birçok işte görev almamız sebebiyle özel sorunlara özel çözümler üretmekteyiz. Sonucunda ise sorunların daha hızlı çözülmesi kaçınılmaz olmaktadır. Gün içinde servis hizmeti için hemen iletişim numaralarımızı arayabilir ve ekibimizin adresinize yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.