Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Evlerde ve iş yerlerinde meydana gelen su kaçağı büyük sorun yaratır. Böyle durumda genellikle yakın çevrede bulunan tesisatçı çağrılır. Bu da çok büyük tahribatlar ortaya çıkabilir. Çünkü sorunu arayan tesisatçılar, kaynağı bulabilmek için duvarı, fayansı ya da zemini kırabilir. Su kaçağının kaynağı bulunduğunda ortaya şantiye görüntüsü çıkabilir. Oysa cihazla su kaçağı tespiti yapan firmalar, profesyonel ekipleri sayesinde fayansların, duvarları ya da zeminin kırılmasına gerek kalmadan işlemi tamamlar. Akustik dinleme cihazları, detektörlü ve kameralı cihazlar kullanan uzman ekipler, atık su gider borusu çatlakları, kombi tesisat kaçağı, temiz su tesisat kaçağı olmak üzere bütün kaçak sorunlarını ustalıkla tespit eder.

0212 690 90 69   0216 610 06 16

Gizli Su Kaçağı Kolaylıkla Tespit Edilir Mi?

Cihazla su kaçağı tespiti işleminde gizli kaçaklar da kolaylıkla bulunabilir. Uzman ekipler en son teknoloji ile tasarlanan cihazlar yardımı ile su sızıntılarını kısa bir sürede tespit edebilmektedir. Sızıntıları bulmak için teknolojiyi yakından takip eden firmalar, hiçbir yeri kırmadan işlemi gerçekleşmektedir. Tadilat sorunu olmadığı için yapılan işlemin fiyatı, geleneksel yöntemlerle su kaçağı bulma işlemlerine göre çok daha uygun fiyata yapılmaktadır

Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.