Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Bağcılar Tıkanıklık Açma Servisi

Tuvaletleriniz tıkalıysa ve kısa sürede açılmasını istiyorsanız Bağcılar tıkanıklık açma servisi servisimizden hizmet alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde ekiplerimiz adresinize gelecek ve sorununuzu çözecektir. Farklı birçok sebepten dolayı giderler tıkanabilir. Yabancı maddelerin birikmesi ve katılaşması sonucunda giderler görevini yerine getiremeyecektir. Sonucunda ise tuvalet taşması, lavabo kaynaklı su taşkınları, tesisatın zarar görmesi gibi durumlar ortaya çıkacaktır. Siz de bu durumları aşmak istiyorsanız firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Mutfak Giderleri Neden Tıkanır?

Mutfak giderlerinin tıkanma sebebi genel olarak yemek artıklarıdır. Bulaşık yıkanırken tabakların dibinde kalmış artıklar lavaboya dökülür. Yumuşak ve eriyen bir yapıya sahip olan artık yemekler kişiyi yanıltacaktır. Döküldüğü an eriyor gibi gözükse de zamanla giderlerde biriken yemek artıkları taşlaşarak çok sert bir yapı halini alacaktır. Sonucunda ise tesisattaki su akışı yavaşlayacak ve lavaboda su birikecektir. Aynı şekilde çay artıkları da benzer duruma yol açacaktır.

Tuvalet Geri Basmasının Sebepleri Nelerdir?

Tuvaletlerin tıkanmasının temel nedeni ise yabancı maddelerin tuvalete atılmasıdır. Plastik atıklar, kâğıtlar ve farklı maddelerin tuvalet giderlerine atılması durumunda tesisatta kalıcı hasarlar oluşabilir. Pis su tesisatında oluşacak kalıcı hasarlar ise beraberinde büyük tesisat giderlerini getirecektir Bahsi geçen sorunu yaşamamak için yabancı maddelerin tuvaletlere atılmaması gerekiyor. Eğer şuan için geç kalınmış ve tuvaletler tıkanmaya başlamışsa Bağcılar mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimizden yardım isteyebilirsiniz. Bu sayede tesisatınızı uzun yıllar koruyabilir, gereksiz masraflardan kurtulabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenli Hizmet İçin Firmamızı Tercih Edebilirsiniz

Firmamız bu alanda hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Ekiplerimizin tamamı işinde uzmandır. Son teknoloji cihazlar ile tıkalı alan belirleniyor. Sonrasında ise bu alanın açılması için kimyasal çözücüler kullanılıyor. Buna ek olarak yüksek basınç ile de tesisatın açılması sağlanabiliyor. Eğer bu çözümler yeterli olmaz ise tesisatın belirlenmiş noktası açılarak tadilat yapılmaktadır. Bu hatta yer alan borular sökülerek yerine yenisi takılıyor. Güzel bir işçilik ve eşsiz kalitedeki malzemeler ile uzun yıllar tesisatınızın tıkanması imkânsız kılınmaktadır. Siz de daha detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.