Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Alt Kata Su Sızıntı Tespiti

Binalarda meydana gelen su kaçaklarında en büyük sorunlardan birisi alt kata su sızması oluyor. Temiz su tesisatları ya da gider borularında meydana gelen su kaçaklarında alt kat daireye olan su sızıntısı, sorunu çok daha büyük hale getiriyor. Suların alttaki daire sızmasının en büyük sebebi ise zemin yapısından kaynaklanıyor. Zeminlerin alt tarafının izolasyonu, üst tarafa göre çok daha az oluyor. Bu nedenle meydana gelen su kaçaklarında sızıntı alt kattaki dairelerde kendini belli ediyor. Böyle bir durumla karşı karşıya geldiğinizde ilk yapılacak şey gelişmiş cihazlarla hizmet veren kurumsal firmalara başvurmak. Bu firmalar akustik dinleme cihazları ya da detektör cihazlar ile binalarda meydana gelen su sızıntılarını güvenli bir şekilde tespit edebiliyor.

0216 610 06 16  0212 690 90 69

Alt kata su sızması durumunda geleneksel yöntemlerle hizmet veren tesisatçılara başvurmak, sızıntının güldüğü yerden itibaren kaçağın ana kaynağına kadar olan bölümün tamamen kırılmasına yol açıyor. Bu da gereksiz işçilik ve gereksiz maliyet anlamına geliyor. Çünkü kırılma işleminden sonra devreye duvarcı ya da fayans ustası giriyor. Bu tadilatlar da yeni masraf açıyor. Oysa modern cihazlarla sunulan hizmetlerde herhangi bir yer kırılmıyor. Dolayısıyla hem hizmet kalitesi çok daha üst seviyede oluyor hem de maliyeti oldukça aşağı seviyeye düşüyor.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.