Su Kaçağı Bulma ServisiSu Kaçağı Bulma Servisi
Bize Ulaşın
0553 690 90 68
09.00 - 22.00
Aynı Gün Servis

Aletle Su Kaçağı Tespiti Yapmak

Konut ve iş yerleri gibi kapalı mekanlarla bahçe gibi açı alanlarda meydana gelen su kaçağı sorunu, gerçek anlamda kabustur. Çünkü geleneksel yöntemlerle hizmet veren tesisatçılar, bu gibi su kaçaklarını kırmadan tespit edemezler. Bu da ağır bir tadilat masrafına neden olabilir. Oysa günümüzde aletle su kaçağı tespiti yapılır. Firmamız, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek teknik altyapılarını sürekli güncellemekte, böylece sunduğumuz hizmet kalitesini sürekli olarak artırmaktadır. Teknik personelimize de gelişmiş teknolojiler konusunda sürekli eğitim veren kurumsal firmamız, böylece verilen hizmetin kusursuz olmasını sağlamaktadır.

0212 690 90 69   0216 610 06 16

 Su kaçağı yüksek teknoloji aletlerle bulunmaktadır. 

Aletle su kaçağı tespiti işlemlerinde kullanılan cihazlardan biri, akustik dinleme cihazlarıdır. Bu cihazlarda gelişmiş bir kulaklık vardır ve su sızıntısının olduğu yer tam olarak tespit edilebilir. Bir başka cihaz ise detektörlü cihazlardır. Bunlar da özellikle açık alanlardaki su kaçaklarının kolay bir şekilde tespit edilmesini sağlar. Üstelik sorun yerin üç metre altında bile olsa kolaylıkla bulunur. Su sızıntıları için özel olarak tasarlanan bu cihazlar, firmamızın altyapılarında bulunur. Çünkü bu cihazlar yurt dışından özel olarak getirilmektedir.

Önceki
Sonraki

Yorum Yap

Bizi Arayın!

Zamanınızı boşa harcamayın. Doğa Premium Servis ile sorunlardan kurtulmak için bizi arayın! Su kaçağı tespiti yada tıkalı gider açma işleriniz için beklemek zorunda kalmayın.