Tuvalete Bez Kaçtı

Tuvalet tıkanıklıklarının temel sebebi tuvalete atılan yabancı maddelerdir. Kimi zaman ise bu yabancı maddeler yanlışlıkla tuvalete düşürülebilir. Örnek vermek gerekirse temizlik esnasında yanlışlıkla tuvalete düşürülen bez gider deliğinden geçebilir. Bu durumda tıkanıklık başlayacak ve tuvalet geri basma yapacaktır. Sorunu çözmek için tesisatın rahatlatılması, bezin buradan çıkarılması gerekir. Bazı yöntemler mevcuttur. Tüm bu yöntemleri denediğiniz halde sonuç alamadığınız durumlarda ise mutlaka profesyonel destek almak gerekiyor. Tuvalete bez kaçtı sorunu profesyonel destek ile daha hızlı ve sağlıklı şekilde çözülecektir.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Evde Hangi Yöntemler İle Bez Çıkarılabilir?

Evde kullanılacak en basit yöntemlerden birisi tuvalet pompasıdır. Bez kaçtıktan sonra tuvalet pompası yardımıyla tıkanıklık giderilebilir. Burada uygulanan basınç sayesinde sıkışan bezin tesisatta ilerlemesi ve tuvaletin giderinden uzaklaşması sağlanabilir. Fakat burada büyük bir soruna da yol açabilirsiniz. Eğer bu bez bina kanalına kadar ilerleyip burada bir yere takılırsa sonucunda tüm dairelerde tıkanıklık başlayacaktır. Diğer bir yöntem ise tuvalet açma telidir. Eğer bez tuvalet giderinden çok uzaklaşmamış ise bu yöntem ile olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Tuvalet açma teli esnek ve uç kısmında çengel bulunduran bir teldir. Bu tel tuvalet deliğinden sokularak ileri geri hareket ettirilir. Ucuna takılacak olan bez ise çekilerek dışarı çıkarılır. Sonucunda tıkanıklık çözülecektir. Bu yol ile de sonuç alınamadıysa kimyasal ilaçlar denenebilir. Bu kimyasal ilaçlar tesisat içindeki yabancı maddeleri eritecektir. Bezi eritecek güçte bir kimyasal ile de tıkanıklık giderilebilir.

Robotlu Cihaz İle Profesyonel Tıkanıklık Giderme

Tüm bu yöntemler ile tıkanıklık giderilebilse de tam anlamıyla güvenli olmayan bu metotlar tesisata farklı zararlar verebilir. Bunun yerine tesisatınızdaki tıkanıklığı firmamızdan destek alarak çözebilirsiniz.Profesyonel hizmet sunan firmamız robotlu özel cihazlar ile tuvalete bez kaçtı sorununu çözecektir. Hızlı ve etkili çözümlerimiz ile tesisatınıza herhangi bir zarar vermeden tıkanıklığı gideriyoruz. Yüksek basınç uygulaması ile tesisatınızdaki bezi uzaklaştırıyor ve çekişi rahatlatıyoruz. Bu sayede tuvaletin geri basması ve tıkanması sorunu da ortadan kalkıyor. Daha detaylı bilgi almak için siz de firmamızı arayabilirsiniz.

tuvalete bez kaçtı

İlgili Aramalar: klozete bez kaçtı ne yapmalıyım,apartmanda tuvalet tıkanması,tuvalet tıkanıklığı açma evde nasıl yapılır,evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri,tuvalet fırçası klozete kaçtı,tuvalet sürekli tıkanıyor,klozet su yavaş gidiyor,tuvalet neden tıkanır

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment